1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Iso - god

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez azok12, Kwiecień 19, 2013.

1. azok12

azok12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skwierzyna
    Mam problem z przerabianiem obrazu iso do formatu god. Używam do tego programu iso2god. Po zgraniu gry na dysk i odpaleniu jej gra chwilę działa po czym wyskakuje komunikat w stylu "Błąd autoryzacji płyty" i konsola się restartuje. Co z tym zrobić by wszystko działało jak trzeba?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wgraj na nowo fsd jak nie to podnieś dash

4. azok12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skwierzyna
    Nie ja przerabiałem tą konsolę. I nie bez powodu mam pod nickiem napis "świeżak" - absolutnie nie jestem w temacie odnośnie instalacji czegokolwiek i robienia czegokolwiek.

5. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaka gra, jaka konsola i jaki system (numer wersji)

6. azok12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skwierzyna
    DMC, Most Wanted (te dwie gry obecnie sprawdziłem - xgd3). Falcon, dash 2,2Rev692

7. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Więc tak:
    FSD 2.2 - zamiennik systemowego dasha
    Numer Dasha: żeby sprawdzić wersje systemu: z Dash 2.2 - FSD info ikona lub wejdź do oryginalnego systemu i z ustawień systemowych zczytaj (cos w rodzaju 2.0.14699.0, środkowa cyfra to wersja systemu - 14699)
    Na dzisiaj minimum do uruchomienia 99%gier jest system 14699 + zainstalowany Dashlaunch 3.04 lub nowszy, jak masz niższy to to jest problem
    Gry:
    DMC, wersja systemu w grze 15574, działa 14699 + DL 3.04
    Most Wanted - wersja systemu w grze 15574, działa 14699 + DL 3.04

Do przerabiania na GOD - ISO2GOD v. 1.36 (+ XexTool.exe v. 6.3)
    Potem z czasem update FSD do wersji 3.0.735 i ewentualnie konsolki do najnowszego dasha ( na dzisiaj 16203 ).
    Poczytaj na forum tutoriale ( w dziale jtag/RGH ), no i pobaw sie ustawieniami konsoli, żeby wiedzieć cokolwiek

1 osoba to lubi.

Poleć forum