1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ISO nie do końca pobrany

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Danioh, Styczeń 9, 2013.

1. Danioh

Danioh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    witam mam taki dziwny problem.
    Pobierałem sobie gre w iso wszystko ładnie szlo. Kiedy zobaczyłem ze tak naprawdę wszystkim użytkownikom pobiera sie do 99.7 % i staje (*******). Stwierdziłem ze te 0.3% to plik DVD który mogę sam stworzyć wiec pobierałem dalej, okazało się ze plik sam plik iso jest nie do końca pobrany, zostało mi 0.2%. I pytanie dla tych co mnie zrozumieli :apathy: czy jak nagram to czy są jakieś szanse ze za działa nie chciał bym nie potrzebnie płytki tracić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wrzuć obraz do abgx i zobacz

4. Danioh

Danioh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    error D:.. isn't recognized as an xbox 360 or stealth file chyba nie dziala :congratulatory: gra to kinect sports 1 wiec jest w XGD2 ale to chyba nie ma znaczenia

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    no lipa nie będzie działać obraz nie pełny

Wczytywanie...

Poleć forum