1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iso2god do iso

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Kak-tus, Grudzień 23, 2010.

1. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Witam. Mam iso przepuszczone poprzez iso2god i wgrane do konsoli na hdd w postaki plików. Da się jakoś folder z grą przekonwertować z powrotem na iso aby poszła na konsoli bez JTAG?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    God2iso, ale możesz mieć problem z paddingiem, czyli powietrzem na płycie i abgx będzie walił na czerwono.

4. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Niech wali na czerwono;) ale czy pujdzie?

5. bikerski70

bikerski70 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem, jak to pokonać? mam foldery SystemUpdate i gen, oraz pliki o rozszerzeniu XMPLR, XEX, BE

Wczytywanie...

Poleć forum