1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iso2god i problem z konwertowaniem gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DreamerDream, Grudzień 17, 2012.

1. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z graniem w gry który jest podobno spowodowany złym konwertowaniem przez program..
    Po zamontowaniu rgh po pewny czasie grania (tak gdzieś wciągu 5-30 minut)w jakąkolwiek grę następuje albo konsola mi się zawiesza.
    Powiedziano mi, że to wina iso2god. Podobno po skonwertowaniu gra powinna ważyć tyle samo ile ważyła przed skonwertowaniem, a u mnie waży znacznie mniej (sprawdzałem na Borderland 1 i Majin) i jest to wina, iż zostały nagrane pod windows 7 ( z grami odpalanymi przez płyte na lt 2.0 jest to samo) Powiedziano mi, że podobno albo trzeba konwertować na XP, albo wgrać jakiegoś patcha aby dobrze mi konwertowało.

Skąd tego patcha mogę ściągnąć? Szukałem i szukałem i nic nie znalazłem ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Odwiedź odpowiedni dział na forum, dowiesz się wszystkiego.

Wczytywanie...

Poleć forum