1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iso2god po przerobieniu iso xbox360 nie otwiera pliku z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anuluu, Grudzień 28, 2015.

1. anuluu

anuluu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przeróbkę rgh dosłownie od tygodnia, pobrałam kilka gier od razu na rgh i wszystko śmigało bez problemu. Problem zaczął się jak postanowiłam przerobić iso pod format rgh programem iso2god. Robiłam prawie kropka w kropkę wg tego poradnika: http://www.serwis.kielce.pl/forum/showthread.php?tid=4 jedyna różnica była taka że jako miejsce zapisu plików god podałam tą samą partycje dysku co znajdowała się gra (mniej więcej wyglądąło to tak: plik iso D:\xbox360\forzahorizon.iso , plik po przeróbce D:\xbox360\Forza Horizon\4D5309C9\00007000\... (i dalej wiadomo kolejne znaki ciągu nazwy po przeróbce). Wszystko wygląda ok na oko. Kopiuj, wklej na dysk jak zwykle bez problemu. Odpalam xboxa wchodzę w plik z grą i mamy zonk -,-. Po kliknięciu na plik który powinien otwierać grę konsola zachowuje się jakby nie czytała tego typu pliku. Mogę sobie klikać ile chce ale żadnej reakcji, ani komunikatu, ani błędu, ani odpalenia ani nic.
    Działo się kiedyś komuś tak? Jak to naprawić?
    Jak to ma jakieś znaczenie to konsola fat 2009-02-10 rgh dałam do zrobienia do sklepu z konsolami więc nie wiem co tam jest wgrane. Podobno jest najnowszy dash bo graliśmy ostatnio w forze horizon 2 i śmiga aż miło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    sprawdzi czy wszystkie pliki się skopiowały

4. anuluu

anuluu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ilościowo się zgadza. Cała wielkość folderu też. Chyba doktorat nie pomoże tylko jeszcze raz muszę przepuścić ISO przez program. I wtedy zobaczę czy działa.

5. wiocha7

wiocha7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem taki sam przypadek
    u mnie pomogło pobranie innego obrazu...

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Spróbuj zrobić do formatu xex

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum