1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ISO2GOD problem przy konwertowaniu.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toofik, Styczeń 9, 2013.

1. toofik

toofik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Próbowałem dzisiaj przekonwertować dwie gry programem ISO2GOD: FIFA 13 PL oraz CALL OF DUTY BLACK OPS II PL. Na dysku zewnętrzym miałem dwa obrazy w formacie *.iso, przy próbie konwertowania gier w połowie procesu wyskoczył jakiś błąd CRC, dysk jest sprawny i obrazy *.iso też raczej są poprawne, oprócz tego konwersja trwała do momentu wyskoczenia błędu około godziny, a to było zaledwie około 50%.
    W czym może tkwić problem?
    Próbowałem na dwóch komputerach jednakże na tym samym dysku zewnętrznym i błąd się powtarzał.
    Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: ISO2GOD problem przy konwertowaniu.

blad crc wskazuje ze iso niepoprawne jest.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Uszkodzony obraz

Wczytywanie...

Poleć forum