1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Iso2god - rebuilt ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MatiOk, Grudzień 15, 2014.

1. MatiOk

MatiOk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Podczas przerabiania gry w programie Iso2god, tworzone są przebudowane obrazy ISO (rebuilt ISO). Mam kilka przebudowanych ISO, które chciałbym wgrać na dysk konsoli przez FTP. Jak to zrobić, żeby nie przerabiać ich ponownie?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. MatiOk

MatiOk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę przerobić obraz ISO na GOD. Dodaję obraz tutaj:

A na dole tego okienka jest "Temporary Location for Rebuilt ISO" i do tego jakaś ścieżka.

Gra się przerabia długo i w rezultacie w miejscu w którym chcę, żeby została zapisana powstają "dziwne" foldery w stylu 0001238383 - podejrzewam, że to jest właśnie format GOD. Gry ładnie działają itp itd, ale...

w powyżej podanym folderze (na screenie jest to C:\Users\NVX Group\Desktop\export ), tworzone są obrazy ISO, które mają nazwę nazwaobrazu.iso_rebuilt.iso .

I moje pytanie brzmi - jak je wykorzystać, bo mam ich kilka, a nie chcę ponownie przerabiać te same gry...

Jak próbowałem wykorzystać przerobiony obraz (czyli w polu "ISO Details/Image Location" podawałem np. ścieżkę C:\Users\NVX Group\Desktop\export\nazwagry.iso_rebuilt.iso ), to gra się nie przerabiała szybciej, a na dodatek w folderze z przerobionymi ISO pojawia się kolejny obraz nazwagry.iso_rebuilt.iso_rebuilt.iso

Czyli podsumowując - jak wykorzystać plik nazwagry.iso_rebuilt.iso , i wgrać go na konsolę, do postaci tych dziwnych folderów 0002878382?

PS. A i zapomniałem dodać, że mam zaznaczoną opcję "Save Rebuilt ISO Image?"

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak się chyba nie da..sam nie wiem na co komu to przebudowane iso...
    Następnym razem, odznacz sobie tę opcję, i zamiast rebuilt.iso na dysku trzymaj gry już w GOD - bo tyle samo zajmują ;)

1 osoba to lubi.
  6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale po co Ci to wykorzystać ?? Przerabiasz kasujesz wszelkie iso i trzymasz na dysku

Wczytywanie...

Poleć forum