1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Itunes Guitar Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koral32PL, Listopad 28, 2011.

1. Koral32PL

Koral32PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Witam, mam takie pytanie otóż wszedłem na strone Guitar Hero, żeby zobaczyć jakie utwory mogę sobie ściągnąć pod Guitar Hero, ale wiekszość utworów pisze, że trzeba pobierać przez Itunes?? Czy jest jakaś inna możliwość pobierania tych utworów, a jeśli nie to jak się pobierze z Itunes piosenke to jak potem zgrac ją na xboxa i potem do gry???

2. Lotnik421 Xbox One

3. C.J198666

C.J198666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bzdura to są pewno mp3 albo dzwonki

Utwory ściągasz z poziomu gry

4. Koral32PL

Koral32PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    No ale dziwna sprawa, to po co utwory do ściągnięcia były by podane na stronie GH, zresztą te utwory to jest duża większość i mają tam bardzo dużo plusów, a w poziomie gry ich nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum