1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ix 1.6 LT na lt+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hardy14, Styczeń 12, 2011.

1. hardy14

hardy14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie posiadam xboxa 360 z przeróbką ix 1.6 LT i zaktualizowałem dasha do najnowszego i niestety fable 3 mi nie działa wcześniej działał dobrze (bez activate iso żadnej gry z niego nie wczytywałem). Czy jest możliwe przerobienie konsoli samemu do LT+ bez jakiegoś profesjonalnego sprzętu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bez otwarcia konsoli się nie da. Jeśli zadajesz takie pytanie to raczej się na tym nie znasz. Sam na twoim miejscu bym tego nie robił. Lepiej dać komuś 50zł niż robić samemu i potem płacić za naprawę konsoli kilkaset zł.

4. hardy14

hardy14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie dałbym komuś jednak niestety nie mam komu nie znam nikogo kto się tym zajmuje. Żadne komisy itp. u mnie się tym nie zajmują. A ile trwa taka przeróbka?

5. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po pierwsze to musisz wiedzieć jaki masz napęd i po drugie potrzebujesz odpowiedniego sprzętu do wejscia na LT+.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    20 30 min wysli komus z allegro:)

7. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja tam nie mam profesjonalnego sprzetu i jakoś sam dałem rade wgrać LT 1.0 pod Samsunga

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwsze nie ma czegos takiego jak iXtreme 1.6 LT. Albo 1.6, albo LT.
    Powinienes dac rade. Najtrudniesze z tego wszystkiego bedzie otwarcie konsoli ;p
    Podpinasz naped pod PC szczytujesz FW zapisujesz klucz, wrzucasz ten klucz do nowego FW, nowy FW zapodajesz do napedu i juz.
    Tylko powiedz jeszcze jaki masz naped i jaki masz iXtreme, bo jak lite-on i LT to troche komplikuje sprawe.

Akurat samsung jest najlatwiejszy do sflashowania ;p

9. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jesli nie wie kolega jak to zrobic to niech faktycznie komuś wyśle bo jeszcze biedy narobi

10. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Daj do serwisu zrobia ci flash raz dwa...bo ja coś spieprzysz to zadna oszczednosc tylko na tym stracisz

Poleć forum