1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ix 1.6 nie dzialaja gry!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pilarek777, Kwiecień 21, 2010.

1. pilarek777

pilarek777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dlaczego nie dzialaja mi stare gry? Nagralem ostanio soul calibur 4 Def jam icon czy Virtua Fighter5 (Wave2) i po wrzuceniu plyty do xbox'a wyskakiwala mi informacja wytrzyj plyte miekka sciereczka lub wogole nic nie zaskakiwalo.Mam iX 1.6 Sprobowalem jeszcze przerobic Def jem programem 360 waves ptcher na (wave 3) ale tez nic nie pomoglo:mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wyczysc plyte nie jest od ixtreme. Masz albo zjechany naped, albo nagrywarke, albo kiepskie plyty.

4. pilarek777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    plyty mam verbatimy konsole mam od 4 miesiecy i nagarlem juz z 40 gier i wszytsko chodzi na waves 4 uzywam active iso a co nagram jakas stara gre z wave 2 to jest probelm

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsolka ma 4 miesiące?

6. pilarek777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: