1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ix1.6 na LT+ i ban po podłączeniu do XBL????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszwolfjanusz, Grudzień 7, 2010.

1. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy jak przerobie teraz konsole z ix1.6 do LT+ to jest szansa, że dostane bana na XBL?? Bo czytałem na forum, że koleś właśnie dostał i dziwił się dlaczego. Moja konsola po przeróbce nigdy nie była podłączona do internetu po przeróbce i sprawdzałem XVAL jest czysta. A chce sobie teraz wgrać LT+ i pograć trochę na Live bo na singlu już się trochę granie znudziło.:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Do fali powinieneś spokojnie pograć na Live ;)

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Mam taką sama sytuacje co Ty, dziś lecę po LT+ i chciałem sobie kupić zdrapkę na rok czasu.

Co do człowieka co tak miał to są różne wersje, tzn. tak naprawdę nikt nie wie jak M$ banuje konsolę, wiadomo jest że robi to zmasowanym atakiem raz do roku na przełomie listoad/grudzień.

Co do tego ze miał 1.6 wgrał LT+ i dostał bana to nie wiadomo za co za, ale w moim odczuciu na pewno nie za to że miał 1.6 a teraz ma LT+. Bo to by oznaczało że posiadając ixtrema 1.6 i grając w gry konsola gdzieś sobie zapisuje informacje o czytniku i graniu na kopiach zapasowych, a wątpie żeby to robiła, ale czy tak jest nikt nie wie.

Po za tym ze ktoś pisał, ludzie piszą że mają ixtrema 1.5 albo 1.4 pa****ą gry na niższy wawe i grają już rok na Xbox Live i wszystko jest ok.

NIKT nie wie co i kiedy to się zdarzy. Jedno jest pewne wcześniej czy później pewnie to nastąpi.

Wczytywanie...

Poleć forum