1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IxEtreme?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rachuub, Luty 7, 2010.

1. rachuub

rachuub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Posiadam konsolkę elite, nową oczywiście, wyprodukowaną 26,08,2009... Chcę przerobić ale proszę o doradzenie na jaki flash? Niektórzy mówią LT niektórzy 1,61. Nie wiem czym się różnią więc proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli chodzi o LT jest to najnowsza wersja . Co do obsługi gier to zarówno LT jak i 1.61 obsługują wszystkie gry bez paczowania więc tu różnicy nie ma . Co do bana na LIVE to ( podobno ) LT jest bezpieczniejsze niż 1.61 , choć ban i tak jest właściwie pewny jeśli gra się na przerobionej konsoli na LIVE i nie ma znaczenia rodzaj przeróbki .

4. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Zalezy czy chcesz grac online czy nie. Jezeli nie to 1.61ns wtedy kazda gra dziala odrazu po wypaleniu ISo bez zadnych patchy czy innych,rowniez wczesniej spatchowane gry dzialaja. Natomiast na LT nie dzialaja patchowane gry i trzeba czasami iso przerabiac.Ale na LT teoretycznie bana mozesz nie dostac.

5. Dzejkob

Dzejkob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Najlepiej 1.61 LT. A co do bana to złapie go każdy i nie ważne jaką ma wersję ixtreme. Mój wujek pracuje w mircosofcie w usa (nie w tej kategorii ale trochę się dowiedział) i przy ostatniej rozmowie mówił mi, że oni robią porządek z piratami co rok(chyba że ktoś za bardzo sobie pozwala i gra przed premierą przy każdej sytuacji) , dlatego teraz nie banują żeby znowu ludzie przerabiali, a potem (podobno jakoś sierpień-wrzesień) znowu ochrzczą banami i konsole ze sklepów pójdą jak świeże bułeczki. Dlatego grać na przeróbce ostrożnie można gdzieś 9-10 miesięcy potem ban i nowa konsola ;) A przez ten czas zaoszczędza się duużo kasy :p

6. rachuub

rachuub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    w cenie jednej gry mam 10 płytek, i pół roku na rapidzie :) więc skuszę się tylko musze kogoś znaleźć do przerobienia ;)

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A Ty po co śmiecisz na forum dwoma tematami?!

Wczytywanie...

Poleć forum