1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme 1.4 - problem z bootowaniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez maciek360, Styczeń 9, 2010.

1. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Witam, mój napęd jest przerobiony ixtreme 1.4 i ma problem z bootowaniem nowszych gier, prawdopodobnie tych, które były patchowane na wave 2 z wyższych. Nie jestem pewien, bo większość gier kupiłem z konsolą, ale przeważnie problem występuje z nowszymi grami, np. fifa 2010, gta IV, Soul calibur 4, a w starszych np. w Colin DIRT nie ..
    Problem polega na tym, że najczęściej konsola nie widzi płyt z tymi grami, szczególnie "na ciepło" czyli jak trochę pogram i chcę zmienić grę, to muszę czekać aż mi konsola ostygnie. :D
    Czy przeróbka na nowszy ixtreme by tutaj pomogła i czy w takim przypadku musiałbym coś kombinować z grami, które obecnie posiadam (wszystkie wave 2), czy działałyby bez problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pieciaq

pieciaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wgranie Ixtreme 1.6 non stealth i wszystkie gry bez względu na to czy były patchowane czy nie będą działały :)

Wczytywanie...

Poleć forum