Ixtreme 1.5 / FIFA 10

caspero5

Użytkownik
Użytkownik
Witam ;) Mam pytanie odnośnie przerabiania wave3 na 2. Otóż sytułacja jest taka przerobiłem Fife 10 na wave 2 pathem ze stronki i nagrałem płytę prędkością x8. Teraz nie che odpalić w czy może być problem 1) prędkość nagrywania 2) możliwość zę nie było stealh path 3) coś innego robię źle.

Ps Pojawia się komunikat Dysk z różnymi materaiałami i nic :)
 

bomax2

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem prędkosc nagrywania z tego co mi wiadomo powinienes nagrywac z predkoscia 2,4
 

zdzisiek664

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej to prędkość :) Przepuśc obraz przez abgx ,potem przez 3rd wave patcha i nagraj (2.4x).
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A przepuściłeś obraz gry przez ABGX360? Fifa 10 ma błędny plik .dvd i dopiero ten program go naprawi...
 

caspero5

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki panowie. Będę musiał spróbować. Jak nie będzie działać napisze jeszcze raz w tym temacie.

NO i nie dziala zrobilem jak trzeba. Potem mialem probleem z aktualizacjami zrobilem go.

Teraz jest problem.

Mianowicie nagralem plytke prędkościa 2,4 wcześniej pootomatix czy jakos tak spathowalem do wave 2 ominąłem problem aktualizacji. Teraz jest kolejny problem gra sie włącza jest jezyk w fifie do wyboru itd ale po wybraniu i po tych napisach z certyfikatami pojawia się przeczyść płytkę szmatką mniej wiecej w tym momencie co pytanie o aktualizacje. Na co to wam wygląda?
 

Do góry Bottom