1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme 1.51 Liteon a nowsze gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bodek, Marzec 21, 2011.

1. bodek

bodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otoz dawno nie wchodzilem tu, gdyz nie bylo takiej potrzeby, ale ostatnio cos mnie natchnelo zebym wszedl i na moje szczescie doczytalem sie o nowym problemie jakim jest flagowanie na nowym dashu. W tej chwili nie mialem zadnych problemow z odpaleniem zadnej gry. Posiadam przez okolo 2,5 roku ixtreme 1.51 w napedzie Liteon. Przez ostatni okres nagrywalem gry tylko 360WavesPatcher-em. Mam zaktualizowany Dashboard do wersji ---> 2.0.8955.0+Avatar. Wczoraj chcialem zagrac sobie w Lego Star Wars III i system prosi o aktualizacje dashboarda. Wstrzymalem sie. Moje pytanie jest takie, czy ten firmware 1.51 bedzie jeszcze przydatny, czy sa jakies patche/latki do niego aby moc zagrac jeszcze w gry z AP2.5 ? Czy musze flashowac naped na jakis nowszy ixtreme ? Wiem, ze najmlodszy z ixtreme to LT+ 1.1, ale gdzies tu na forum wyczytalem zeby sie wstrzymac, bo na dniach ma wyjsc cos nowego... ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kenny59

kenny59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Nic nie wyjdzie,lol. Flas***...

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LT+ 1.1 to obecnie najnowsza wersja iXtreme, i gdyby miała wyjść jeszcze nowsza, na pewno było by jakieś info w dziale Aktualności ;] Korzystnie dla Ciebie będzie, jeśli zrobisz flasha właśnie do tego iXtreme, bo nie będziesz już musiał patchować gier w 360 Wave Patcher, no i bez problemu będziesz mógł odpalać takie gry jak NFS Hot Pursuit czy AC Brotherhood.

5. bodek

bodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdybym teraz chcial zagrac w Crysis2 ? Bo chyba ta gra nie potrzebuje nowego dasha ?
    Takze na weekend bede musial znalezc kogos w mojej okolicy, kto by mi przerobil klocka. Moze znacie kogos lub ktos jest z wojewodztwa Podlaskiego, kto czyta to ?

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Crysis 2 nie ma AP2.5 więc LT+ nie jest do niego wymagany, jednak gra woła o aktualizację. Co do flasha - poszukaj w dziale Giełda > Usługi.

Wczytywanie...

Poleć forum