1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.6.1 non stealth

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez mentes, Luty 15, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Witam mam do was takie pytanie,ale zanim do niego przejdę to coś od siebie dodam.

Nudzi mnie to,że muszę 24h siedzieć przed kompem i tylko na forum tutaj i czytać nowe posty.Chociaż bym nie chciał to i tak muszę przeczytać nowe tematy bo mi to spokoju nie da,taką mam już naturę,a denerwuje mnie najbardziej to ze jak wchodzę na forum np 1 dzień mnie nie było to tyle się zawsze opiszą,że szok i denerwuje mnie to ze tyle napisane jest a nie przeczytałem tego,to było tak odemnie.

Teraz do rzeczy posiadam do xbox360 wgrane Firmware iXtreme 1.6.1 non stelath i teraz tak czy mam to już zapewnione,że dokąd będzie xbox360 istniał to każda gra mi pójdzie na Ixtreme 1.6.1 non stelath grając offline? czy będzie trzeba wgrywać jakiś np iXtreme LT 2.0 żeby offline pograć?

głównie chodzi oto,że jak mam ixtreme 1.6.1 non stelath to czy już jak będe grał offine to każda gra mi pójdzie jaka wyjdzie z tym roku i w następnym? czy mogą nie pójść?

piszę to bo jeśli się okaże,że gry będą działać każde i każda kiedy wyjdzie to opuszczę to forum,bo całe dnie na nim spędzam a nic innego nie mogę zrobić ;(jesli ktoś tutaj się wypowie i powie czy każda gra zawsze będzie mi działać i jeśli będzie to opuszczę forum bo nic nie mogę robić bo muszę tu siedzieć a jak opuszczę to przerzucam się na torrnety wtedy będę miał czas na granie,TV,w domu coś robic itp.

proszę o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xoxide

xoxide Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałeś te wypociny zanim je opublikowałeś?

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Musisz flashować na LT 2.0 ale w twoim wypadku jak teraz nie grasz tylko siedzisz 24h na forum (WTF??) lepiej poczekać z 2 miesiące na LT 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum