1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.6 a nowe gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baca, Listopad 21, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, mam lite-on'a v1 z przeróbka iXtreme 1.6, na konsoli nie mam bana ani flagi bo od czasu przeróbki nie była podłączana do neta i moje pytanie jest takie: Na forum pojawił się sposób dzięki któremu na iXtreme 1.6 można odpalić te nowe gry z zabezpieczeniem ap 2.5 bez konieczności flasha na zbliżające się LT+ i czy jakbym grał w gry tym sposobem(http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html) i jakbym odpukać dostał flagę to czy dysk będę miał sprawny? To ze będzie flaga to za bardzo mnie nie interesuje bo nie gram online ale czy dysk będę miał sprawny, ponieważ mam jeden dysk do dwóch konsol, na tej drugiej konsoli gram online i niezbędny jest mi tam dysk, więc podsumowując
    1. czy jak dostane flagę to dysk będzie działał na obu konsolach?
    2. czy tym sposobem na 100% dostaje sie flagę?
    3. jak dostanę flagę to od razu dostanę bana czy dopiero po ewentualnym podłączeniu do live'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niby flagi nie ma ludzie z xbox iso tak mowia instalujesz 3 dashe po kolei i ci dialaja 2 nowe tyuly a reszte nie wiadomo
    oflagowanie to naznaczenie po podloczeniu moze byc odrazu ban albo nie jak masz farta

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1. tak
    2. niby nie
    3. dopiero po podlaczeniu do live przy fali banow,bo jak nie ma fali banow to raczej nie banuja.

Wczytywanie...

Poleć forum