1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.6 do LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Folgowsky, Marzec 30, 2012.

1. Folgowsky

Folgowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Witam , chciałbym dostać porady , linki do poradników , opisy , jak zrobić upgrade Flashu z iXtreme 1.6 do LT 3.0
    Była ona przerabiana z 2 lata temu na iXtreme 1.6

Sprawdzałem kabelki do rozpoznania napedu oraz tacke i wygląda na to że to jest :

Konsola wyprodukowana 2008-08-27 .

Chciałbym to wykonać pod DOS ponieważ wcześniej chciałem zrobić flash to po podpięciu konsoli zacinał mi się komputer .

Proszę o pomoc , ponieważ jest masa poradników a tak na prawdę nie wiem którego mam użyć .

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
  4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: