iXtreme 1.6 - Download - link pierwsza strona

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie:

1. zakupilem konsole na allegro nowa która posiadala kiedys naped liteon teraz posiada naped samsuga z iXtreme 1.4 czy moge wgrac do niego normalnie oprogramowanie bo napewno byl wyciagany klucz z liteona i wgrany do tego samsunga czy wgrywajac teraz nowy iXtreme to musze wgrywac na nowo klucz czy on juz zostanie w samsungu (nie posiadam tego liteona i niemam nigdzie zapisanego klucza)

2. Czy jesli gry mam spatchowane przez 3rd.wave3.patch to beda chodic na iXtreme 1.6?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
@up

Ten stary samsung? Jeśli nie masz zamiaru korzystać z Xbox Live to wgraj sobie stare Xtreme 5. Nic nie trzeba paczować.
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie niewiem czy stary bo sprzedawca mi powiedzial ze wyciaga liteona i wsadza nowego samsunga nieuzywanego z wgranym ixtreme 1.4 internet podlaczam tylko do zaktualizowania konsoli nie gram przez neta a czy na tym xtreme 5 mozna aktualizowac konsole przez neta?
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
Wyciagasz normalnie klucze z tego samsunga i pakujesz je do softu samsunga 1.6. Klucze spowodują że napęd będzie automatycznie spoofnięty na liteon'a. Gry spatchowane nie działają na ix1.6 bez płytki active iso. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o jak najmniejszej możliwości dostania bana. Jeśli nie interesuje Cie gra online, lub lubisz ryzykować wgraj 1.51 spatchowane gry będą chodzić.
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
a czy musze robic ten spoof przez program 360 Firmware Toolbox Ver.4.8 jesli fabryczny naped byl liteon a teraz mam samsunga z ixtreme 1.4 który chce z aktualizowac do ixtreme 1.51 i czy nie lepiej wgrać xtreme 5.3 jesli na nim nie trzeba patchowac gier? w zasadzie niegram przez neta uzywam tylko do aktualizacji konsoli i mam jeszcze jedno pytanko czy moze byc PC z chipsetem intela a nie via jak tam w którymś tutorialu jest podany? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
a jeszcze mam takie pytanie jesli mam gry spatchowane z wave 3 na wave 2 to musze na nowo sciagnac zeby mi chodzily na ixtreme 1.6 czy idzie jakos wrucic je na wave 3 chodzi o to ze wyszlo wave 4 i za jakis czas wyjdzie wave 5 no i znowu bedzie trzeba cos przerabiac a niechce zeby mi pozniej nie chodzily te gry ktore teraz mam
 

t0mall

Użytkownik
Użytkownik
To jak jest w końcu z tym wawe 4 będzie chodzić na 1.51 i napędzie Benq.
Np Teeken 6?Czy jednak tylko na Hitachi?
I jeszcze jedno czy gry patchwane z wawe 3 do wawe 2 bendą działały na 1.51?
W taj chwili mam jeszcze 1.4 i czytając wasze posty doszedłem do wniosku że nie warto narazie przerabiać do 1.6 lub 1.61 bo 1.51 narazie daje radę.
Lepiej jeszcze poczekać na 1.7 lub inny.
A i jeszcze jedno nie gram online.
Co wy na to?
 

mat01

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak sie uzywa activate.iso to jest takie samo ryzyko bana jak przerobienie na wave3?
 

zibicool

Użytkownik
Użytkownik
Ponawiam pytanie kolegi wyżej
 

p9p

Użytkownik
Użytkownik
Tak :eek: jak się używa activate.iso to jest takie samo ryzyko bana jak przerobienie na wave3
 

zibicool

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy jak poprawnie wypalę płyte z active iso to każda Gra pójdzie mi na ixtreme 1.60?? Chodzi mi o następujące typy gier:

1 Gry z Wave 3 spatchowanym na Wave 2 typu Hawx, FightNight nowe itp?
2 Gry z Wave 4?
3 Gry z Wave 4 spatchowanym na Wave 3
4 Gry z Wave 4 spatchowanym na Wave 3 a następnie (jeśli wogóle się da) na Wave 2


Proszę o odpowiedź tylko kompetentne osoby. Z góry dzięki.
 

jawor92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Elo!

Chce sobie uaktualnić iXtreme [obecnie mam Lite-ON 1.5.1 a chce uaktualnić do nowego 1.6.1 który niedługo wyjdzie]. Nie chce płacić za upgrade tylko sam spróbować i tu moje pytania. Oryginalny klucz mam nagrany już na płytke[nagrał mi gość, który wcześniej mi konsolke przerabiał na pirata].

Jak mam to zrobić? Jakie urządzonka będą potrzebne?
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
a ja ponaglam pytanie czy jak miałem w konsoli fabrycznie naped liteon ktory sprzedawca wymienil mi na nowego samsunga z ixtreme 1.4 (bo nie mozna bylo w tedy jeszcze przerobic liteona) to czy musze robic ten spoof jesli chce wgrac nowy ixtreme 1.6 bo fabrycznie konsola posiadala liteona i jak sprzedawca wymienial na samsunga to napewno robil spoof a teraz niewiem czy musze znowu robic ten spoof jak wgrywam nowy ixtreme do tego samsunga? Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuje
 

InPirats

Banned
Elo!

Chce sobie uaktualnić iXtreme [obecnie mam Lite-ON 1.5.1 a chce uaktualnić do nowego 1.6.1 który niedługo wyjdzie]. Nie chce płacić za upgrade tylko sam spróbować i tu moje pytania. Oryginalny klucz mam nagrany już na płytke[nagrał mi gość, który wcześniej mi konsolke przerabiał na pirata].

Jak mam to zrobić? Jakie urządzonka będą potrzebne?
heh mam pytanie może żle kojarze ale po niku to ty jesteś M.Jaworski z N.K?

Jak tak to witam (To ja Damian)
 

zibicool

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy jak poprawnie wypalę płyte z active iso to każda Gra pójdzie mi na ixtreme 1.60?? Chodzi mi o następujące typy gier:

1 Gry z Wave 3 spatchowanym na Wave 2 typu Hawx, FightNight nowe itp?
2 Gry z Wave 4?
3 Gry z Wave 4 spatchowanym na Wave 3
4 Gry z Wave 4 spatchowanym na Wave 3 a następnie (jeśli wogóle się da) na Wave 2


Proszę o odpowiedź tylko kompetentne osoby. Z góry dzięki.
Ponawiam
 

piter87

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko a mianowicie czy jak przerobie tekkena 6 czy nowego gta IV(dodatek) 3rd wave patch to bedzie mi dzialal na iexteme 1,5. Nie gram online, nei boje sie banowania tylko czy sie gra uruchomi dotychczas dzialaly mi np. prototype, nfs shift..(jak spatchowalem 3rd wave patch) z gory dziekuje na odp..
 

afroninja

Użytkownik
Użytkownik
@zibicool

Tak, gry z wave4 pójdą na ix1.6 ale wyłącznie wtedy, kiedy użyjesz płyty activate. Wszystkie patchowane gry pójdą na ix1.6 bez activate'a, jeśli jednak zamierzasz mieć
ix16.1 to płytki patchowane możesz wyrzucić do kosza, gdyż ich support będzie prawdopodobnie zablokowany.
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
a jak to jest z wave 4 na xtreme 5.3? nie trzeba nic patchowac? bo słyszałem ze omija wave
 

kitanek

Użytkownik
Użytkownik
nie gram przez neta tylko uzywam go do aktualizowania konsoli wiec w moim przypadku chywa xtreme bedzie rozwiazaniem?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Zamykam bo OT sie robi
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom