1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme 1.6 na ixtreme lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez golem94, Czerwiec 30, 2010.

1. golem94

golem94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam ixtreme 1.6 na napedzie lite-on konsola jest z 9 kwietnia 09r. i moje pytanie brzmi w jaki sposob aktualizowac ixtreme 1.6 na LT. Naped przerabial mi jakis koles i nie mam zgranego klucza czy dalo by rade go odzyskac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz go wyciągnąć programem Jungle Flasher, i zapisać, a następnie sflashować napęd do iXtreme Lt. Tylko zapisz sobie klucz bo jak wgrasz Lt to już nie będziesz go w stanie wyciągnąć

4. golem94

golem94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy musze flashowac sposobem takim jak jest opisany w poradniku czyli lutowanie jakis kabelkow i dotykaniem jakims specjalnym urzadzeniem (Vampire/Probe chyba) ?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie - naciskasz dummy from ixtreme w JF i już masz klucz
    a i nie zapomnij do połowy wysunąc tacki napedu ...
    LT wgraj dosflashem 1.8 w DOS-ie

Wczytywanie...

Poleć forum