1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme 1.6 na LT 1.91

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukgohan, Październik 2, 2011.

1. lukgohan

lukgohan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam przerobionego liteona ixtremem 1.6 lub 1.61 tego dokladnie nie wiem. Moje pytanie jest nastepujące: jesli nie posiadam klucza, to aby go wydobyc wystarczy w JF nacisnac w DVDKey32 "Dummy from iXtreme" i on mi wyciagnie klucz ktory pozniej przerobie na 1.91 i bedzie wszystko ok? Czy musze jakimis cudami wydobywac klucz? Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    powinno wyciągnąć tak klucz.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak, przy otwartej w pół tacce
    Zajrzyj do katalogu documentation w JF, tam jest tutorial jak wyciągnąć, jak zrobić trick z tacką i jak wgrać fw

5. lukgohan

lukgohan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki ! temat do zamknięcia. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum