1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.6 NoStealth -- czy -- iX LT 1.1 // pytania poczatkujacego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mickub, Lipiec 29, 2010.

1. mickub

mickub Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice
    Cześć, wszystkim ...do rzeczy

Chciałbym na dniach nabyć konsolkę [jako że nie zamierzam grać po necie, postawiłem w chwili obecnej na przeróbkę], jak to zwykle bywa na początku jest chmara pytań i takich tam dociekań. Postaram się nie powtarzać pytań bo racją jest że jeżeli nie na wszystkie to "prawie" na wszystkie znajdzie się na pewno odpowiedź na forum, wystarczy dobrze poszukać.

Zauważyłem "o ile się nie mylę" najnowszymi przeróbkami są:
    - iXtreme 1.6 NoStealh
    - iX LT 1.1

Z wyczytanych informacji o ile dobrze je zrozumiałem to do "mniej więcej" każdego rodzaju użytego napędu używany jest inny soft, i ma się to następująco:
    -Samsung- iXtreme1.61, iXtreme1.61 NoStealth
    -Hitachi LG- iXtreme1.51
    -LiteOn 74850, 83850v1, 83850v2, 93450 oraz BenQ - iXtremeLite Touch (LT) ver 1.1

1. Chciałbym się dowiedzieć która z tych przeróbek jest najlepsza, jakie napędu szukać ? Z tego co wyczytałem w innym temacie iX 1.6 NS odpala wszystkie gry z innych wersji przeróbek, a jak sie ma to do LT 1.1 ? Działa podobnie czy trzeba już konwertować gry tak aby poszły pod LT 1.1 ?

2. Oraz chciałbym się dowiedzieć jak i w którym miejscu odczytać rodzaj użytego napędu ? Prosiłbym o ile to możliwe o wklejenie przykładowego zdjęcia tylnej naklejki czyjegoś iKsa i zaznaczenie miejsca (byłbym bardzo wdzięczny)

3. Co do gier czytałem że przed odpaleniem jakiejkolwiek należy sprawdzić pod jaką wersje softu została ona "spatchowana" (przepraszam jeżeli mijam się z prawda), co się stanie jeżeli załączymy grę na nie odpowiednim rodzaju "Softu" może coś ulec uszkodzeniu ? Czy jedynie stracimy te kilka zł na płytce DVD ?

4. Tak prywatnie, uważacie że opłaca się kupywać nową konsolę skoro nie planuję gry przez internet ? Prawda jest taka jak większość alarmuje że nowa konsola to prawie cena nowego "slima".

Liczę że odpowiedzi na moje pytania nie przyswoją zbyt dużo nerwów i wypieków na twarzy... :)

ps
    "jeżeli administracja nie ma nic przeciwko umieszczałbym w tym temacie (pomimo takiego a nie innego tytułu) inne pytania które na pewno z czasem się nasuną.

Pozdrawiam,Mickub

2. Lotnik421 Xbox One

3. 1jedrzej1

1jedrzej1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    1. Polecam IX LT 1.1, czyta wszystko bez problemów z różnymi rodzajami wave w grach
    3. Przy IX LT 1.1 nie należy sprawdzać pod jaki soft gra pasuje, z tego co pamiętam nieodpowiednie dobranie groziło dużym narażeniem się na bana, ale przy softach przed LT. Przy 1.1 należy tylko sprawdzić abgx czy gra nie posiada błędów wyjaśnionych w tym temacie
    http://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html
    4. Jeśli nie chcesz grać po sieci, a sprzęt używany nie robi Tobie problemu to używany zbanowany jest dużo tańszy.

4. mickub

mickub Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice
    5. Rozumiem że LT 1.1 to najnowszy soft, tak ? Można go zainstalować tylko i wyłącznie na Liteonach i Benq, czy na samsungach również ?
    Czyli przy sofcie LT 1.1 nie trzeba sprawdzać Wave w grach ? No bo jaki sens skoro odpala wszystkie... ??

6. Pomimo otrzymania Bana na Liva, konsoli można w dalszym stopniu używać do grania na singlu ?

7. Jaka jest "mniej więcej" różnica cenowa między konsola zbanowaną a nie zbanowaną ? ( Szukałem owych po allegro ale nie znalazłem )

Pozdrawiam, Mickub

5. szembor

szembor Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Ad5. najnowszy ! " 20 March 2010 - Ixtreme LT 1.1 is released for BenQ and Liteon! " nie trzeba sprawdzać wave
    Ad5. Tak poza tym na LT 1.1 nie dostaje się bana
    Ad7. nie warto kupować zbanowanej bo na LT 1.1 można grac online.

Tak na prawdę nad LT 1.1 nie ma co się zastanawiać - trzeba wybierać to przeróbkę - po co inwestować w coś przestarzałego ? to jak wybór między Mercedesem A klasa a S - klasa

6. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    5. Tak najnowszy. Tak jest dla Samsunga. Nie nie trzeba sprawdzać Wave.
    6. Tak można grać, ale np. nie masz MyGameCard.
    7. Tu jest zależnie od tego jaka to konsola. Czysty Jasper nowa bez dysku standard 600zł. Zbanowana koło 400/500zł. Możesz znaleźć po niżej. Zależy. Niektórzy inaczej sobie to kalkulują.

EIDT
    Kod:
    Ad5. Tak poza tym na LT 1.1 nie dostaje się bana

Zaloguj się przy fali banów to ciekawe czy będziesz taki szczęśliwy :). Microsoft mógłby np. jutro zbanować wszystkich za napęd, ale po co skoro może zrobić to raz na rok? Znowu zablokuje gre online dla piratów. Nie którzy kupią nową konsolę przed swiętami dzięki temu. Same zarobki. Powstanie LT 2.0 i tak w koło macieju, a kaska leci.

Wczytywanie...

Poleć forum