1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme 1.6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Samowski, Lipiec 3, 2011.

1. Samowski

Samowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż dość niedawno (jakieś 2h temu) zakupiłem xboxa na allegro który posiada przerobiony napęd właśnie ixtreme 1.6. I mam pytanie, jak to wygląda z "nowymi" tytułami typu Red Dead Redemption, GTA IV czy Fable 3? Potrzebne będzie jeszcze raz przerobienie czy istnieje jakiś patch or something? Czy po prostu będę mógł spokojnie grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro ma 1.6 to sam możesz sobie podpiąć napęd od xa do kompa przez port sata
    Wyciągasz klucz napędu i przerabiasz sam na LT+ 1.9
    Przejrzyj dział artykuły- firmware napędów

4. Samowski

Samowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już od tych wszystkich artykułów, informacji, poradników, nazw rzeczy które pierwszy raz widzę wszystko mi się pomieszało i czuje jak mózg mi sie przegrzewa :D Byłbym bardzo, bardzo, ale to baaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny gdyby ktoś zgodził się opisać kroczek po kroczku i "poprowadził mnie za rękę". Pewnie teraz wyglądam w waszych oczach na lenia który nic nie potrafi, ale już wszystko mi sie pomieszało :/

5. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Więc jeszcze go nie masz w domu ?
    Jak paczka dojdzie to posprawdzaj go tak jak jest.(rękojmia,gwarancja) .
    Sprawdź jaki konsola posiada dash .
    Red Dead Redemption, GTA IV i większość gier prawidłowo nagranych będzie chodzić.
    Poczytaj o : active iso ,o nagrywaniu gier dla Ixtrime 1.6 , wave 3 .

I nie wszystko na raz .

Wczytywanie...

Poleć forum