1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.61 - jak nagrywać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Speed911, Luty 14, 2010.

1. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W nadchodzącym tygoniu zamierzam kupić xbox'a 360 premium i zamierzam przerobić go na iXtreme 1.61 (takim u mnie przerabiają). Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi "wave 1,2,3..."? Mając takiego iXtreme'a ruszą mi wszystkie wersję tych wave? Oczywiście kopia PAL... Czy trzeba będzie coś przerabiać? Dla przeciwników piractwa - kupie xbox'a tylko dla kilku tytułów, a później go sprzedam. Później mam zamiar kupić PS3 dla MGS4, dlatego nie chce wydawać kasy, bo później nie starczy mi na drugą konsolę. Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Le Nino

Le Nino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sępopol
    iX 1.61 odpala jak na razie wszystkie wave,więc przerabianie nie jest potrzebne.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Przed nagraniem sprawdż obraz gry w programie abgx360 czy jest wszystko OK potem nagrywasz i grasz .

Wczytywanie...

Poleć forum