1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme 1.61 nie banuja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barcel0na, Styczeń 19, 2010.

1. barcel0na

barcel0na Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Kupilem dzisiaj nowa konsola z wgranym 1.61 i sprzedawca powiedzial mi ze nie zbanuja mi takiej konsoli. Na zagranicznym forum znalazlem taki link:

Xbox 360 iXtreme 1.6 firmware ban question? - Yahoo! Answers

Drugi post to najwazniejsza odpowiedz. W skrocie niby jezeli grales w gre przed premiera to oni to wiedza i nawet jak masz nowego to cie zbanuja, ale jak tego nie robiles i masz konsole na ktorej nie grales wczesniej na LIVE i wgrany swiezy ixtreme 1.61 a plyty sprawdzone ABGX to cie nie zbanuja. Gosciu twierdzi ze nie moga wykryc czy masz flasha w napedzie a jedynie czy dysk na ktorym grasz jest oryginalny - dlatego tez trzeba miec "perfect stealthed copy" - czyli extra kopie. Zachecam do przeczytania calej wypowiedzi zwlaszcza ze jest ona oznaczona jako Best answer i moze ktos kto sie zna na temacie sie wypowie - ale zaznaczam ktos kto sie zna bo nie ma sensu czytac postow kogos kto slyszal od kogos ze slyszal od kogos ze ban jest zawsze koniec kropka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WikoX

WikoX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Nie banują, grałem u wujka na takiej.

4. marcinsky230

marcinsky230 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam ixtreme 1,61 przed nagraniem byly przepuszczane przez abgx'a a bana dostalem

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wg mnie jest tak.
    oflagowali iles tam milionów konsol bez względu na to jaki byl ixterme.
    ci co sa oflagowani to dostana bana na kazdym ix

nowa konsola jak ma wgrane ix 1.61 to jest szansa ze do następnego listopada jest bezpieczna

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  7. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na stronie nieprzerabiam-niekradne.pl piszą, że niezależnie od tego jaką masz wersję iextreme to i tak są w stanie Cię wykryć i zbanować, może to zająć miesiąc a może rok, ale i tak Cię znajdą.

8. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Na obecna chwile nie ma fali banow to nie mam znaczenia kto ma jaka wersje przerobki ;)

9. DeeJay3k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A pytanie z innej beczki, czy jak podłączyłem się do neta, żeby pobrać aktualizację to jestem zagrożony banem?

10. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    banuja za przerobiony naped. Mozesz wgrac w piratu offline a po necie na oryginalach i dostac bana za sam fakt, ze masz przerobiony naped, wiec kolego barcel0na nie wprowadzaj innych w blad i nie rob im nadziei. Za kazdy ixtreme 1.xx mozna dostac bana, a i pewnie LT niedlugo tez bedzie wykrywany.

@DeeJay3k - tak jak napisalem wyzej bana mozesz dostac za przerobiony naped. Jezeli w chwili podpiecia do neta miales podpiety naped to tak, mozesz dostac bana. Dlatego ja wyznaje jedna zasade: Masz przerobiony naped = nie lacz sie z xbl. Gwarantuje ci ze bana nie dostaniesz :)

11. DeeJay3k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jak wyjdzie następna aktualizacja to poczekam lepiej aż gdzieś na necie ją zdobędę, drugi raz już nie zaryzykuje podpięcia xboxa pod internet ;]

12. elvin101

elvin101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    mnie na tym zbanowali :( ale kolegę ze starszym nie ja nie wiem jak oni to robią

13. barcel0na

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a miales wczesniej wgrany inny ixtreme na ktorym grales w live? czy 1.61 byl twoim pierwszym?

14. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kolego nie kombinuj. Na kazdym ixtreme moga cie zbanowac i pewnie niedlugo za LT tez beda banowac, więc nie szukaj dziury w całym ze niby za 1.61 nie banuja i nie rób innym nadziei. Nie dostałes jeszcze bana to sie ciesz, bo i na ciebie przyjdzie pora. Nikt nie zna reguł, którymi kieruje się MS przy banowaniu.

15. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ja mam Ixtreme 1,6 i też miało być tak że nie zbanują mnie na tej przeróbce i co BANA dostałem :(

16. barcel0na

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja po prostu zacytowalem wypowiedz z zagranicznego forum ktora zostala wysoko oceniona przez innych uzytkownikow :)

17. Brygada_RROD

Brygada_RROD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. barcel0na

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    taki z Ciebie pewniaczek? To Cie rozczaruje bo nawet nie gram na live bo mam net bezprzewodowy hehe nie poszlo Ci

19. muhaker68

muhaker68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja wczoraj swiezo wgralem LT i od razu debiut na live ;] jak bedzie ban trudno, przynajmniej wykorzystam mojego traila gold 30 dni :D

Wczytywanie...

Poleć forum