1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme 1.61..problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ikarious, Sierpień 16, 2010.

1. Ikarious

Ikarious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z ixtreme 1.61...dalem do przerobienia konsole i gosc mi zrobil wlasnie w tej wersji. Z tego co czytam to kazda gra powinna mi chodzic niezaleznie od wersji wave...a nie chodzi..porzyczylem od kumpla gry i ****..stare gry w stylu gta4 i star wars force unleashed chodza, ale nowsze patchowane(bo on musi patchowac do swojej wersji przerobki) juz mi nie chodza...a z tego co mowi wszystkie sa patchowane na wave 3...mam sciagac poprostu gry i ich nie patchowac niczym?czy zglosic sie do goscia co mi przerobil konsole bo on cos spieprzyl?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie no chyba dobrze zrobił. Chciałeś 1.61 to go dostałeś. Powinieneś chcieć 1.61 NS który czyta wszystko. Może to 1.6? Nagraj grę w Wave 2 i sprawdź czy działa.

4. Ikarious

Ikarious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    żeby nagrać gre musze poczekać na plyty bo zamowilem dopiero na allegro dzisiaj.Gosc przykleil naklejke pod dyskiem ze to jest 1.61..wiec chyba tak jest:)...a te starsze gry ktore wymienilem byly w wave 2?

5. Ikarious

Ikarious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem jak moj kumpel te gry nagrywal ale sciagnalem dragon ball'a, sprawdzilem abgx360 wyszlo ze dziala na wave 3 i 4, nagralem na plytke i dziala:)..czyli wszystko w porzadku:)

Wczytywanie...

Poleć forum