1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme 1.61 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bebokwnc, Wrzesień 9, 2011.

1. bebokwnc

bebokwnc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam ixtreme 1.61 mam pytanie czy a tej przeróbce pójdą nowsze gry np FIFA 12 bądź NHL 12? , czy musze przerobic na LT+. Troche zaniedbałem temat o xboxa dlatego pytam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dynamo

Dynamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    Niewejda ci raczej bo niewiadomo czy fifa bedzie miala zabezpieczenie XGD a poczekaj az wyjdzie nowy ixtreme 2.0 to dopiero wtedy se przerob

4. Andrus92

Andrus92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak FIFA nie będzie miała zabezpieczenia XGD to pójdzie na extreme 1.61?

5. Dynamo

Dynamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    Mysle ze tak. ale raczej bedzie miala. chociaz ostatnia gra ea NHL 12 niemiala zabezpieczenia.

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zanim to wyjdzie napewno juz bedzie lt 2.0 a trzeba bedzie napewno przeflashowac naped na 2.0 bo nie ma za bardzo szans na granie gier z XGD3 chyba ze sie ma jtag

Wczytywanie...

Poleć forum