Ixtreme 1.61 samsung - WAVE 4

camilx

Świeżak
Świeżak
witam

Posiadam X-a 360 z napędem samsunga. Oddałem go aby wgrać ixtreme 1.61, żebym mógł pograć nowe call of duty. Jednak po przeróbce gra działa tylko jeżeli wcześniej włażę płytę Activate.iso. Z tego co mi wiadomo, to ta gra ma zabezpieczenie wave 4 i z 1.61 powinna działać bez activate.iso. Moje pytanie jest następujące, czy aby na pewno wgrano mi ixtreme 1.61 a nie 1.6?

pozdrawiam z góry dziękuję za pomoc
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Na pewno wgrano Ci iX 1.6
 

camilx

Świeżak
Świeżak
Chciałem jeszcze dodać, że assasin creed 2 działa normalnie, a wydaje mi się, że jak bym miał ix 1.6 to bym również musiał używać activate.iso. " Serwisant" twierdzi, że na pewno wgrał mi 1.61 i nie wiem jak go przekonać, że jest inaczej. Chociaż, najpierw powiedział, że napęd jest do wymiany, potem że płyta (verbatim) jest źle nagrana, a teraz twierdzi że powinienem nagrywać na innych płytach, ale z płytą activate.iso napęd działa dobrze i płyta z call of duty też. Totalna masakra, już sam nie wiem co mam robić.
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Ja wczoraj robiłem Benq i też spotkała mnie taka dziwna historia. :/
Wgrałem 1.61 chyba z 5 razy. Po odczytaniu pod dosflashem w konsoli siedzi 1.61 a po włożeniu COD MW2 wyskakuje komunikat "odtwórz dvd" :/
Nie mam pojęcia co jest grane, zdarzyło mi się to po raz pierwszy.
Próbowałem czyścić napęd, klucz jest na pewno dobry, ixtreme ściągnąłem z kilku źródeł, robiłem wszystko pod dosflash 1.7.

Mam małe pytanie żeby nie było wątpliwości:
Robiąc update na 1.61 flashuje się tam samo jak zawsze czy trzeba robić to inaczej?
W czym w ogóle pomaga odblokowanie napędu benq unlock? Ja zawsze to pomijałem [n], wyłączałem napęd, wciskałem klawisz Y, włączałem napęd i pamięć się odblokowywała.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
daj loga z abgx tej call od duty i z assasina 2(z płyt koniecznie)

pewnie jedna gre masz spatchowana i dlatego ci jedna chodzi a druga nie
 

camilx

Świeżak
Świeżak

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Faktycznie AC2 ma wave4 więc być może masz iX 1.61

Jak dla mnie COD ma zwalony obraz LUB spatchowany, ale niech się Kris wypowie
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dokładnie cod mw2 ma zwalona partycje video. dlatego nie idzie bez activate.iso
 

camilx

Świeżak
Świeżak
Więc na pewno mam ix 1.61?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
tak, na pewno :)
 

Do góry Bottom