1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme 1.7 LT, a jaki Wave?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grinczar, Luty 11, 2010.

1. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aby kopia zapasowa chodziła musi mieć odpowiedni wave, z tego co wiem. Ja prawdopodobnie za niedługo przerobię swoją konsolę na najnowszy iXtreme LT. Czy wszystkie kopie zapasowe będą mi chodziły? Jaki wave?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli chcesz mieć spokój z wave a nie będziesz grać online (co wydaję się mądrym posunięciem, ponieważ na pewno M$ już flaguje konsole i przygotowywuje się do nowej fali banów) to przerób na 1.61 Non-stealth.Pójdzie Ci każda gra z każdym wave.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    ale na iX LT też wszystko pójdzie

5. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam zamiaru w ogóle podłączać konsoli do internetu :) A skoro wszystko pójdzie na iX LT (mam nadzieje, że to najszczersza prawda - po randze widze jednak, że można zaufać), to nie ma problemu. Dziękuje za pomoc!

A skoro wszystko pójdzie, to jak nagrywać? Jakim sposobem? Takim najzwyczajniejszym np. Nero albo Ashampoo? Jak zwykły obraz?

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    CloneCd / ImgBurn / Nero itp itp (ale nagrywasz plik .dvd a nie .iso)

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak wrzucasz LT do swojego napędu to kup sobie konto Gold chociaż na 3-mce i trochę pograj na LIVE - zabawa jest nieporównywalna. Jak Cię*zbanują to i tak będziesz mógł grać offline, czyli suma sumarum nic nie tracisz. Owszem - dysk zablokują, ale można go odblokować w każdej chwili. Swoją drogą - na czas fali możesz się odłączyć, możesz zrobić to wcześniej - na chwilę obecną raczej ban Ci nie grozi. Jeśli masz napęd LITE-ON i wrzucisz iXtreme LT to naprawdę jest szansa, że fala Cię ominie. Póki co - same superlatywy na temat tego oprogramowania i póki co możesz spokojnie pograć w sieci.

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Tracisz i to duzo wlasnie jak ci zablokuja dysk to lipa, a jak wiadomo chyba, odblokowanie dysku, niby unban tak naprawde nic nie daje gdyz po kolejnej aktualizacji dasha (nawet jak tego nie bedizemy chcieli, przy nowszych tytulach juz bedzie konieczna instalacja nowego dash'a), dysk zostanie ponownie zablokowany. Takze nie polecam jednak gry na LT "na dluzsza mete" bo i tak dostaniecie Bana, ale mozna pograc troche dopoki nie rozpocznie sie fala banow, ktora napewno sie rozpocznie ;D

9. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zawsze może się kolega odłączyć po tych 3 miesiącach.

10. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam zamiaru dać się wrobić w bana, bo podłączenie przerobionej konsoli do Internetu, to prędzej czy później i tak przyjdzie na mnie pora.

Wczytywanie...

Poleć forum