1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IXtreme 2.0 + XGD3 + nagrywarka LG?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pawlak57, Styczeń 11, 2012.

1. Pawlak57

Pawlak57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Posiadam Xboxa slim z iXtreme 2.0, którą niedawno zakupiłem. Nagrałem parę gier nagrywarką LG, która ma rok i wszystko ładnie działało do momentu aż chciałem nagrać "Gears of War 3", która jak wiadomo posiada zabezpieczenie XGD3. Czytałem różne już rzeczy o tym zabezpieczeniu i każdy praktycznie co innego pisze: jedni, że aby to obejść jest potrzebna nagrywarka lite on, drudzy, że nie; jedni, że potrzebny jest iXtreme 2.0, drudzy, że nie, jedni, że można nagrywać sposobem "truncate", drudzy, że nie; jedni, żeby przepuścić przez agbx, drudzy, że nie. Sam już dokładnie nie wiem jak to jest.
    Podałem wam, że mam IXterem'a 2.0 i roczną nagrywarkę LG i moje pytanie jest następujące: czy mając to do dyspozycji, mogę nagrać prawidłowo grę z zabezpieczeniem XGD3 czy nie?
    Prosiłbym bardzo o odpowiedź. I proszę nie odsyłać mnie do innych tematów, bo już za wiele ich się naczytałem i mam wątpliwości co do sposobu nagrywania. Mam nadzieję, że ktoś mi jasno odpowie na moje pytanie

Takie jeszcze podrzędne pytanie. Czy mając przeróbkę RGH, będę mógł odpalić z dysku grę z zabezpieczeniami XGD3 (oczywiście na slimie sprzed sierpnia 2011)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    co do rgh to tak

co do poprzedniego pytania to jesli nie podlaczales sie do neta nigdy to sciagasz gre z xgd3 i nagrywasz z opcja truncate nie przepuszczajac jej przez abgxa

4. Pawlak57

Pawlak57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie!

Wczytywanie...

Poleć forum