1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme a wave

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Psehemozz, Maj 20, 2010.

1. Psehemozz

Psehemozz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie.. Przerabiałem z kumplem xbx'a ja w grudniu, on w listopadzie. Z tego co pamiętam to on ma ixtreme 1,6 a ja 1,61 czy jakoś tak... teraz żeby grać w ściągniętą grę on musi spatchować wave na niższego od oryginalnego, a mi gra po takiej operacji nie działa.. czy to znaczy, że ja mając nowszego ixtrem'a mogę grać w gry ściągnięte bez przerobienia wave'a czy musze coś przerabiać czy jak ?
    Proszę o logiczne i proste wytłumaczenie kogoś kto się na tym zna o co chodzi w tym wszystkim ...

Z Góry Dzięki Za Odpowiedź .

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co pojawia się u Ciebie gdy włożysz ta grę do napędu?

4. Mr.Wichtig

Mr.Wichtig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz ixtreme 1,61 to (na dzień dzisiejszy) wszystkie gry będą działać bez patchowania. Jeśli twój znajomy ma ixtreme 1,6 i spatchował grę na niższy wave, to u ciebie ta gra nie będzie działać.
    Jeżeli chcesz uruchomić spatchowaną grę, to musisz nagrać activate.iso i go używać przed włożeniem płyty z grą.

Wczytywanie...

Poleć forum