1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme burner max parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Armata20, Marzec 21, 2012.

1. Armata20

Armata20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema
    Jestem nowym użytkownikiem xboxa i znajomy polecił mi to forum abym zadał parę pytań.
    Kupiłem xboxa od kuzyna, mówił ze ma przerobionego chodzą mi wszystkie najnowsze gry typu fifa 12, skyrim, BF więc chyba jest tam lt 2.0 albo i więcej, kupiłem też nagrywarkę taką jak polecacie na forum ihasa 124 B.
    A więc chodzi mi o parę spraw:
    Pobrałem cały poradnik z burner max ale jeszcze go nie instalowałem, gdyż chciałem przerobić ihasa do najnowsze wersji 524 bodajże, i tutaj mam pytanie, da mi to coś przy nagrywaniu gier? Czy to jest tylko "zabieg kosmetyczny"? i czy jak przerobię na 524 to potem mam użyć pliku burner max 524 czy 124?
    Również mam jedno pytanie czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy dobrze przerobiłem ihas do wersji 524 i czy dobrze zainstalowałem burner max, i czy jest możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych gdyby coś poszło nie tak?
    Wiem że dla wielu z was ten post wyda się śmieszny, ale dla mnie dużo to da jak ktoś odpowie tak może dla niektórych tak idiotyczne pytania.
    Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Spytaj się dokładnie jaki to LT, 2.0 czy 3.0
    Przerobienie modelu 124 do 524 nic nie da przy nagrywaniu, jedynie będziesz miał opcje z droższej wersji nagrywarki (LabelTag + SmartErase itp jesli tego nie będziesz używał to nie widze sensu robić flasha na 524b), jest to taki zabieg kosmetyczny. Jak będziesz miał sflashowanego do 524 to używasz pliku od 524.
    W ImgBurnie powinien pokazywać Ihas 524B a nie 124B jeśli masz sflashowaną i powinno wykrywać pojemność płyty jako 8.13GB a nie jak na zwykłej 7.xx
    Robisz to na własną odpowiedzialność... Jak wgrasz już LT MAX do niej to możesz powrócić do oryginalnych ustawień.

Wczytywanie...

Poleć forum