1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme Burner Max, problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FastMan, Listopad 3, 2011.

1. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wcześniej posiadałem starą nagrywarkę Asus'a i wypalałem gry na płytach Verbatima MK003 z prędkością 2.4x (przy grach XGD3 z opcją truncate), wszystko było w porządku do czasu kiedy nagrałem CoD:MW3 - co jakiś czas zaczęły mi się pojawiać komunikaty aby przeczyścić płytę. Zainwestowałem w nagrywarkę Lite-On iHAS124B i spróbowałem jako pierwszą wypalić właśnie MW3 zgodnie z poradnikiem z paczki iXtreme burner max (oczywiście wcześniej wgrałem FW), wypalałem ją z prędkością 2.4x bez OPC, w Xboxie pojawiło się jedynie "Zagraj w grę" a po uruchomieniu czarny ekran i powrót do Dash'a, tak samo po wypaleniu 4.0x z opcją OPC. Przy każdym nagrywaniu obyło się bez błędów. Dopiero teraz zauważyłem że trzeba ustawić dodatkowo opcje - http://img843.imageshack.us/img843/692/eepromb.jpg nie było tego nigdzie w poradniku od iXtreme Burner Max, więc tego nie zmieniałem, teraz moje pytanie czy te opcje rozwiążą mój problem, czy może to wina obrazu gry? Nie chciałbym zepsuć kolejnych płytek.

W xboxie mam napęd Samsunga (tak było napisane na aukcji) nie wiem czy ma to znaczenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    ja w tutku burner max znalazłem że najlepiej nagrywać 2,4X z OPC i tak nagrywam. Nie mam żadnych problemów. Wszystkie nagrane płyty działają.

4. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz natrafiłem gdzieś na informację o tym że jest LT 2.01 dla napędów Samsung żeby czytało płyty 8.7GB. Kwestia tego czy muszę oddać gdzieś Xbox'a aby mi to wgrali czy poradzę sobie sam nie mając żadnych keyów itd.

5. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
Wczytywanie...

Poleć forum