1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IXTREME BURNER MAX psuje nagrywarke?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ObitoHero, Sierpień 5, 2012.

1. ObitoHero

ObitoHero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam nagrywarkę ihas124-19 B która po wgraniu IXTREME BURNER MAX przestała nagrywać płyty po około miesiącu i jest to już druga taka sama nagrywarka która tak skończyła.Nie nagrywałem dużo ,odczyt płyt działa ale jeśli będę chciał coś nagrać to zawsze nagrywanie stanie w pewnym momencie i wyskakuje jakiś błąd.Gier xgd3 nagrało się parę i nie było żadnych z nimi problemów ,przywróciłem oryginalne oprogramowanie nagrywarce ale dalej to samo.Jutro oddaję nagrywarkę na gwarancje jeśli dostane nową nie wiem czy wgrywać IXTREME BURNER MAX ,jak sądzicie czy to wina IXTREME BURNER MAXA?:apologetic:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    dziwne, pobierz jeszcze raz burnermax z innego źródła i wgraj go na nowo :)

4. ObitoHero

ObitoHero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiłem tak przy pierwszej nagrywarce nic nie dało niestety.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moja nagrywarka tam dziala dobrze wiec wina oprogramowania to raczej to nie jest

6. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może problem nie leży w Burner Maxie tylko w tym jak nagrywasz płyty, opcjach ImgBurn, rodzaj używanych płyt. Poczytaj poradniki na forum jak się nagrywa gry i upewnij się, że wszystko jest zrobione poprawnie.

7. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    a dla mnie to wina sprzętu i wcale nie mam na myśli nagrywarki. pod co to podłączasz PC/laptop ?

Wczytywanie...

Poleć forum