iXtreme FAQ

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Q: Czym jest iXtreme?
A: iXtreme jest rodzajem firmware do napędu x360.

Q: Czy na iXtreme, będę mógł odczytywać kopie zapasowe gier?

A: Tak, ale jedynie wtedy, gry będziesz mial również Stealth Patch'a

Q: Co to jest Stealth Patch?
A: Jest to patch konieczny, do uruchomienia backupa na iXtreme

Q: Gdzie znajdę Stealth Patch'e?

A: Przeważnie w dziale download z odpowiednią grą lub w temacie o iXtreme

Q: Czy jeżeli nie mam iXtreme, a jednak użyję Stealth Patch'a, to czy odpali mi na innym zmodyfikowanym firmware?

A: Tak

Q: Czy na iXtreme mogę grać na Xbox Live?

A: Owszem

Q: Mogę grać na Xbox Live uzywając kopii bezpieczeństwa nie obawiając sie banowania?

A: Niektórzy mówią, ze tak. Jednakże lepiej tego nie robić, bo nie da sie odbanować konsoli​
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

Tak się zastanawiam... Czy na 100% XBox Live nie wykryje sflashowanego napędu?? ???
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

Xantiv napisał:
Tak się zastanawiam... Czy na 100% XBox Live nie wykryje sflashowanego napędu?? ???
Na dziś działa co będzie jutro nie wiadomo.
 

maciek26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

mam firmwaer xtreme, czy jak zmienie firmware na ixtreme to bede mogl grac na live?? podczas flashu naped mial zewnetrzny pobor pradu..
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

Bedziesz mogl grac na XBL, z tym, ze nikt nie da Ci gwarancji, ze nie zostaniesz zbanowany. Nie wiadomo jak MS wykrywa przerobki. Mozliwe, ze wlasnie dzisiaj wynalezli sposob na iXtreme. Dlatego, jezeli bedziesz grac na XBL, to na wlasne ryzyko.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

Bl1zZ napisał:
Q: Czy na iXtreme mogę grać na Xbox Live?[/b]
A: Owszem
wystarczy że ktoś włączy konsole i pociągnie z niej zasilanie i efekt taki że ma bana więc to się do końca nie zgodzę
 

menfis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

Ja mam Ixtream 1.2 i wszystko jest ok jak narzie ;D
 

buc

Świeżak
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

Tak naprawdę to nikt nie daje gwarancji, że mając iXetrime nie zostaniemy zbanowani.
 

balwan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

W sumie mnie xbox live nie interesuje, ale boje się że xbox sie popsuje i gwarancji nie bedzie :(
 

domciok13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

super poradnik, sam uzywam iXtreme 1.2
 

Mietek81sz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

ja mam extreme 1.2 i nie gram przez xbox live, to czy musze aktualizowac do ixtreme 1.2 zeby chodzily mi nagrane gierki sciagniete z netu.
 

max1989pl

Świeżak
Świeżak
Odp: iXtreme FAQ

Ja mam benq i iextrem 1.2 i wszystko lata idealnie juz 4 dzien po xbox live pykam.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

Wiecie z tymi banami nigdy nie wiadomo. Sam posiadam konsole z napędem Samsunga z firmware jeszcze Xtreme 4.x a po marketplace śmigam, ostatnio pomyślałem "raz sie żyje" uruchomiłem cod4 pograłem na XLive ok. 3-4 godzinki po czym odłączyłem konsole od sieci. Rano wstaje włączam konsole a tu... Wszystko tak samo :) zero bana itd.

No cóż grać już online nie będę na tak starym firmware bo wiem że w końcu załapę tego bana i to samo może być z tym iXtreme więc radzę uważać bo nigdy nie wiadomo kiedy taki ban może dopaść i ciebie.
 
P

Piri001

Guest
Odp: iXtreme FAQ

A na kazdym ixtreme chodza wszystkie gry ? czym sie roznia od siebie np wersje 1.2 od 1.4 lub 4 ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

Xlink niestety zmora dla neostrady :D
 

ugly0ne

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

co zrobic kiedy mam konsole z iXtreme a po podlaczeniu do sieci pyta sie o zgode na aktualizacje?
 
P

Piri001

Guest
Odp: iXtreme FAQ

Jezeli do sieci to nie wiem . Ale jezeli wsadzisz plytke to tak wiec z siecia bedzie podobnie .
 

ugly0ne

Użytkownik
Użytkownik
Odp: iXtreme FAQ

W zasadzie chodzi mi o to czy update sponsorowany przez microsoft nie zaszkodzi mojej konsolce z softem pirackim. Obawiam sie ban lub innych nie przyjemnych konsekwencji.
 
P

Piri001

Guest
Odp: iXtreme FAQ

Ban co najwyzej . Nic wiecej ci sie nie stanie .
 

wojtektt

Świeżak
Świeżak
iExtreme - predkosc odczytu

Witam. Czy można zmieniać prędkość odczytu płyt mając iExtreme? Czy jednorazowo przy flashowaniu się to ustawia?
 

Do góry Bottom