1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme kilka pytan.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mefju140, Maj 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mefju140

mefju140 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka mam kilka pytan co do przerobki.

Jaka jest najnowsza wersja tego softu/przerobki ?? Chcialbym zeby dzialalo mi CoD MW 2 , SvR 2010 , FM 3 , Tekken 6.

Czyatlem ze z tymi grami jest problem na przerobce z odpaleniem i trzeba jakies activites.iso albo wave 3

Kolejne pytanie to jak nagrywac gry na xbox'a 360 ? Jak sie sciaga gry to jest zawsze plik .iso y wystarczy to wypalic na plytke zwyklym nero czy trzeba jakiejs skomplikowanej operacji ??

Z gory dziekuje za kazda odpowiedz, jestem nowy xbox'a mam juz troche ale badz co badz szkoda mi troche 150 zl za gre :]

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Wszystko jest na forum,wystarczy poszukać :p

4. mefju140

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nazwa dzialu gotowa pomoc. Ok poszukam ale trudno napisac ??

5. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najnowsza przeróbka to iXtreme LT, którego Ci zdecydowanie polecam :) Można śmiało grać na live ;) Co do wypalania to poszukaj na forum (polecam clonecd + odpowiednio skonfigurowany abgx360). Wtedy tylko puszczasz iso przez abgx i wszystko ci sam poprawi (np. utworzy plik dvd itd...)

6. mefju140

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To sie nazywa pomoc :] Dziekuje :] A ten iXtreme LT jest lepszy od tych 1.6 i odpali wszystkie gierki [tekken 6 itd] ? odpowiednio skonfigurowany abgx360 ma byc na jakies wave skonfigurowany ?? Malo obeznany w tych tematach bo narazie na oryginalkach gralem to bylo bez zbednej zabawy :]

7. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko co nowsze jest lepsze ;p Tak odpala wszystkie gry bez żadnego problemu :) Nie musisz się w nic bawić (żadne przeróbki wave nie są przy LT potrzebne). Zależy jeszcze czy będziesz chciał grać na live.

8. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    LT odpala jak narazie wszystkie gry i podobno jest bezpeiczny na Live...
    Co do wypalania to jak kolega wyżej napisał cloncd + abgx... i pamiętaj wypalaj plik .dvd , a nie iso... najlepiej z prędkością 2,4 i na płytach Verbatim

9. mefju140

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale jak z iso czy czegos tam zrobic ten .dvd ?? :] a abgx ma byc jakos skonfigurowany to jak zrobic to dobrze ?? [jakis link poradnik itd] w takich sprawach jestem zielony :]

@edit bo przykladowo jak sciagam sobie z ********.org gre to tam jest w win rarze spakowane i na bank po wypakowaniu jest .iso [chyba ze sie myle] jak ktos sciagal z ********.org to napiszcie czy z tamtad gry sa dobre :p Bo tylko ta stronke znalalzem wiecej nie znam :]

10. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. mefju140

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na live raczej nie bede gral.

Jak odpale z tymi ustawieniami ten programik to potem mam sprawdzic wave gry i Czy obraz jest w bazie gier zweryfikowanych tak ?? bo SS nie sprawdzam nie ebde gral na Live czy wystarczy odpalic z tymi konfiguracjami i juz a jak to wogole zamieni obraz plyty .iso na .dvd ??

12. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli nie będziesz grał na live to nie musisz nic sprawdzać. I nie zamienia iso na dvd tylko dodaje do iso plik dvd, żeby clonecd wiedział jak nagrać (layerbreak). W skrócie: jeżeli nie zamierzasz grać na live to nic a nic Cię nie obchodzi! Sprawdzasz grę w abgx w sumie tylko po to, żeby sprawdzić crc iso czy nie zawiera błędów. Gra nie musi być zweryfikowana przez abgx. Liczy się tylko poprawny plik dvd, brak błędów crc.

13. mefju140

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to git a to jzu wiem ocb. :]
    Wlaczam sobie abgx laduje plik.dvd i sprawdzam czy nie ma bledow crc , jak ma to nie nagrywac i tyle.Dzieki za pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum