1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme lt 2.1 - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krisuman, Styczeń 23, 2012.

1. krisuman

krisuman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam kilka pytań:

1.Przerobiłem napęd (znaczy się Pan w serwisie:) ) następnie zainstalowałem dasha który był na płytce z brotherhood'em. I czy mogłem coś przez to zepsuć, np. cofnąć przeróbkę? Brotherhood nie działa bo nie zpaczowałem go z AP25, ale gierki w które grałem jeszcze na iXtreme 1.6 działają.

2.Jak mam nagrać takie gry jak: DeusEx: Bunt Ludzkości, Portal 2, FIFA 12. I ogólnie jak nagrywać gry które nie mają AP25 (bo wiem że te z AP25 trzeba paczować:) ).

Z górki dzięki.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nie wgrałeś patche do ap25 dlatego ci nie działa assasing
    2)normalnie imgburn lub clone cd
    nic nie cofnołeś wavepatcherem do assasina dopasować patcha ap25 lub abgx360 1.05

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum