iXtreme LT 3.0 dla hitachi ??

marian19901

Świeżak
Świeżak
Witam kupiłem pare dni temu Konsole xbox 360 z napędem hitachi ver 59 . Chciałbym zmienić firmware na iXtreme LT 3.0 ( niewiem czy wkoncu takowe istnieje , na niektorych stronach pisze ze jest a na niektorych ze nie ma takze juz jestem glupi z tego ) . Wgrałem wczoraj ixtreme 1.4 bo znowu nie umiałem 2.0 znalezc do mojego sprzetu .... Moglbym prosic i jakies linki pod moja konsole i tutorial jak wgrac jungle flasherem ??
Pewnie napiszecie ze mam szukac , szukałem wczoraj okolo 15 godzi nna kompie i jestem ciemny pelno poradnikow w wiekszosci jezyk Ang . Wczesniej tuningowalem konsole ps2 ale tam nie bylo takich problemow jak tutaj ;)
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Do hitachi 59 nie ma lt 3.0, możesz wgrać do tego napędu najwyżej 2.0.
Tutoriale znajdziesz w dziale LT / Artykuły.
 

marian19901

Świeżak
Świeżak
1.Moge to zrobic tym poradnikiem flash czy polecacie mi innym : http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-dosflash-1-7-a-111671/
2.Jakim programem najszybciej zdobyc jaki mamy klucz w konsoli ??
 

Remix27

Banned
Tutek do hitachi misi byc i program jungleflaher lub dosflash. I do tego nepedu wgrywasz 2.0 b i xgd3 nagrywane ihas zadziala. Warunek hitachi musi byc fabrycznym napedem tego xa . I przed flash klucz z napedu wyciagnac.
 

marian19901

Świeżak
Świeżak
posiadam Slax 2.1 i co chwile co wylacze kompa od nowa musze go wlaczam zeby wykrywalo dysk mozna to na stale jakos zrobic bo wydaje i sie ze przez to nie moge flesha zrobic ....
 

Do góry Bottom