1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme LT 3.0 + iHas - Co i Jak ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chrupek119, Październik 29, 2012.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, bardzo dawno mnie nie było na tym forum pewnie z rok czasu. Postanowiłem napisać ten temat ponieważ mam zamiar kupić XBOX'a 360, oraz go przerobić mam do wydania 850zł. Chciałbym uzyskać od was odpowiedź na jedno proste pytanie: Co powinienem zrobić by odpalać najnowsze gry bez żadnych problemów oraz by móc odpalać również starsze gry. Jaką przeróbkę wgrać ? Czy są jakieś komplikacje nie chce przerabiać konsoli na własną rękę wole powierzyć ją jakiemuś serwisowi który się tym zajmuje profesjonalnie, ponieważ nie chce zniszczyć konsoli. Czytałem teraz o LT 3.0, dzisiaj przeczytałem o LT Ultimate, oraz o iHas, tak naprawdę nie wiem co to tak naprawdę jest i jak z tego korzystać. Proszę o wyrozumiałość administratorów forum jeśli popełniłem jakiś błąd przy zakładaniu tematu oraz proszę o szybką pomoc ze strony forumowiczów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    chyba sobie jaja robisz, dwa takie same tematy i każdy w złym dziale
    http://xboxforum.pl/sprzet-11/ixtreme-ixtreme-lite-touch-3-0-ihas-co-i-jak-149063/
    przenoszę, warn

Wczytywanie...

Poleć forum