1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme LT 3.0 + iHas - Co i Jak ?

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Chrupek119, Październik 29, 2012.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, bardzo dawno mnie nie było na tym forum pewnie z rok czasu. Postanowiłem napisać ten temat ponieważ mam zamiar kupić XBOX'a 360, oraz go przerobić mam do wydania 850zł. Chciałbym uzyskać od was odpowiedź na jedno proste pytanie: Co powinienem zrobić by odpalać najnowsze gry bez żadnych problemów oraz by móc odpalać również starsze gry. Jaką przeróbkę wgrać ? Czy są jakieś komplikacje nie chce przerabiać konsoli na własną rękę wole powierzyć ją jakiemuś serwisowi który się tym zajmuje profesjonalnie, ponieważ nie chce zniszczyć konsoli. Czytałem teraz o LT 3.0, dzisiaj przeczytałem o LT Ultimate, oraz o iHas, tak naprawdę nie wiem co to tak naprawdę jest i jak z tego korzystać. Proszę o wyrozumiałość administratorów forum jeśli popełniłem jakiś błąd przy zakładaniu tematu oraz proszę o szybką pomoc ze strony forumowiczów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    LT Ultimate-Nie słyszałem o tym to się nie wypowiem(nawet nie wiem co to jest)
    LT+3.0-Jest to najnowsze LT jakie jest dostępne,wszystkie gry na obecną chwile na tym chodzą (nawet z najnowszym dashem),praktycznie wszystkie napędy możesz przerobić na LT+3.0 oprócz ostatnich slimów(chyba że się coś zmieniło proszę o poprawienie)
    Ihas(Liteon)-nagrywarka niezbędna do bezbłędnego uruchamiania większości gier z zabezpieczeniami np CIV,możesz też nagrywać zwykłą nagrywarką ale wtedy nie masz kopi 1:1 co wiąże się z problemami jak np Brak możliwości zgrania na dysk,Przeczyść płytkę ściereczką.
    Możesz również zastosować RGH-wtedy masz możliwość wrzucania gier na dysk bez musu ich nagrywania.
    Jak coś pomieszałem to poprawić. Nie bić,pocałuj!!

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Najtaniej cię wyjdzie kupno konsoli z płytą główną Jasper albo Falcon.Pełen zestaw to ~500 zł + przeróbka 30-50 zł.Później dokup nagrywarkę Lite-On Ihas 124 B (może być również 224B, 324B itd...).Kosztuje ona około 70 zł razem z wysyłką.Łącznie wyjdzie cię wszystko około 600 zł.

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: iXtreme LT 3.0 + iHas - Co i Jak ?

Też dobry pomysł ale odrzucił bym tego Falcona,jest ryzyko że będzie RRoD a przy jasperze to mało prawdopodobne.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

6. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie do nagrywarki iHas, mianowicie czy są dostępne jakieś przejściówki dzięki którym podłącze taki napęd do laptopa za pomocą kabla USB. Oczywiście przydałby się jakiś poradnik jak nagrywać gry na LT 3.0 przy użyciu iHas'a.

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    sata usb,poradniki masz na forum:peaceful:

8. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tak bedzie lepiej kupic wlasnie taki niz tanie chinskie w ktorych padaja zasilacze :excitement:

10. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szukałem na forum poradników do LT 3.0, ale żadnego nie znalazłem. Jeszcze mam jedno pytanie, mianowicie kiedy można się spodziewać kolejnego LT ?

11. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    A po co Ci kolejne lt??poszukaj w dziale iso

12. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pytam się tylko kiedy można się spodziewać np: LT 4.0

13. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Narazie wszystko dziala na 3.0,takze nie wiadomo jak ms wymysli jakies nowe zabezpieczenia

Wczytywanie...

Poleć forum