1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme LT a gry, jak to będzie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LysyMoro, Grudzień 10, 2009.

1. LysyMoro

LysyMoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam wszystkich, mój 1 post :D

Mam takie pytanko, zakupiłem sobie arcade (data produkcji konsolki 17.08.2009) i oczywiście trafił mi się nowy liteon (czyt. nieprzerabialny). A więc czekam sobie już dość trochę na premierę iXtreme LT i teraz pytanie czy gry które teraz są w sieci do ściągnięcia będą mi na tym działać? Czy wyjdą jakieś całkiem nowe?

Drugie pytanie: Byłem już w trzech punktach od przeróbek i żaden nie podołał zadaniu (nowy litek) a tu nagle trafia mi się gościu (sklep, dobra opinia itd) który powiedział że da się to już przerobić... Jest to możliwe? Jeśli tak to jak?

Sorki za nubskie pytania, ale dręczy mnie a odpowiedzi nie znalazłem.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. można już od jakiegoś niedługiego czasu przerabiać te nowe napędy

2. iX LT podobno ma niesprawdzać wave więc nie będzie znaczenia czy gra nowa czy nie - jednak jak wyjdzie to będzie wiadomo na 100%

Wczytywanie...

Poleć forum