1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme LT i nowy nadchodzący dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidek295, Lipiec 14, 2010.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    siemka na początek proszę o nie usuwanie tego wątku błagam!!!!!

tutaj możemy spekulować na temat nadchodzącego dasha który podobno wykryje LT
    Ja zacznę
    Moim zdaniem to tylko spekulacje i nie musi to być prawda a i są powody bo ktoś napisał że m$ nie przystanie na zwykłych banach tylko zacznie banować HDD..
    czy im się to opłaca pamiętacie jak zbanowali HDD to bardzo dozo ludzi przerzuciło się na ps3 dużo konsol trafiało na allegro i właśnie dlatego m$ wydał dasha żeby te dyski od banować bo im się to nie opłaca;))
    Reasumując pożyjemy zobaczymy ale moim zdaniem pic na wodę;))(straszak)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Skoro i tak już nie mają kasy od osób które przerabiają, to mogą iść na całość i banować wszystko, w nadziei że zbanowani kupią kolejnego XBoxa.

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    a gdzie to niby slyszales?

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    na tym forum ktoś dał stronę z tym

6. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Jeżeli chodzi o dasha, to jest to chyba już oficjalnie potwierdzone.
    Jeżeli chodziło o mojego posta, to są tylko moje spekulacje ;)

7. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli chodzi o dasha i o zlamanie niby LT. Artykuł z niepewnej strony, który prezentuje screeny z niezłego fotomonto, first of all NATAL TUNER, po drugie spójrzcie na ten prezentowany na targach E3. Moja subiektywna ocena brzmi, ze jest to ściemka, dodając to, że jesli ms złamie tego ixtreme, co jest całkiem realne to nie powie o tym światu szybko

8. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może to dlatego, że dashboard mógł, ale nie jestem pewien, być tworzony już dużo wcześniej. A wtedy jak wszyscy wiemy urządzenie nosiło nazwę Natal. Wiadomo jedno. Będzie nowy dashboard, który będzie obsługiwał Kinect'a. To jest według mnie w 100% pewne. Może być inny niż ten na obrazkach bo rzeczywiście na E3 był inny. Myślę, że prawie wszyscy z nas nie mogą się doczekać efektu końcowego, ale pozostaje tylko jedna opcja: być cierpliwym i czekać do tej jesieni. Czy iextreme zostanie złamany przez firmę Microsoft? To się jeszcze okaże. Pożyjemy, zobaczymy, a narazie nie możemy mówić z pewnością, że to koniec flashowania napędu i darmowego pobierania gier z internetu. Dodam, że nie przerabiam, nie kradnę i gdy iextreme zostanie złamany to ja nie będę załamany.

Wczytywanie...

Poleć forum