1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme LT Lite - kiedy się spodziewać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marceliii, Grudzień 9, 2009.

1. marceliii

marceliii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koledzy mam zamiar na dniach przerobić mojego Xa , i nie wiem czy bawić się w najnowszego z dostępnych Extreme-ów pod Liteona , czyli 1.6 .
    Czy jednak warto poczekać na tego LT ?
    Xa potrzebuję przerobić do świąt , i dlatego pytam czy jest szansa że pojawi się do tego czasu czy sobie odpuścić .
    :)
    Wiem że wiecie tyle co i ja , ale pewnie z doświadczenia możecie mniej więcej powiedzieć ile zazwyczaj trwają testy ?
    ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Tego nikt nie wie kiedy ma wyjść finalna wersja IExtremeLT, ale lepiej na niego czekaj bo on nie sprawdza Wave więc wszystkie gry będą działac bez potrzebnego patchowania czy activate.iso.

Jakaś osoba na tym forum testuje ten firmware (chyba, jeżeli pomyliłem się z innym IExtreme to przepraszam) i ma wersje 0.98, a już jest 0.99, ale on jej nie dostal.

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Jesli chcesz pograc , i jesli bedziesz wiedzial jak podlaczyc naped DVD do PC , to moglbys przerobic teraz na 1.6 , a pozniej sam bys sobie zaktualizowal do iX LT

Wczytywanie...

Poleć forum