1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ixtreme LT samsung . problem dla znawców tematu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ignorantpl, Listopad 27, 2010.

1. ignorantpl

ignorantpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, miałem w konsoli napęd lite-on, wymieniłem go na samsunga i właśnie od niedawna się dowiedziałem że nie mogę zagrać w żadna z nowszych gier, moje pytanie jest następujące, czy mogę zagrać sobie w NFS :HP bez kupowania Lite on do mojej konsoli? nie gram przez xlive zależy mi tylko żeby w jakikolwiek sposób ta grę odpalić , z góry dziękuję za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    LT1.1 rozumiem? LT+ jeszcze nie lata na samsungach więc raczej nie pograsz bez lite-on'a
    Próbowałeś metodą dashy z kinetica?

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tzw.spoof napędów jest wykrywany i ban
    wiec musiałbyś kupić spowrotem liteona i wgrać LT+

5. ignorantpl

ignorantpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak pisałem nie zależy mi na xlive skończył mi się kilka dni temu gołd i nie zamierzam kupować go ponownie . porostu chciałbym sobie odpalić NFS i pograć ,

czyli po tym spoofie by mi wszystko chodziło dobrze, czy ten spoof juz zrobilem wymieniajac lite-on na samsunga ?

Wczytywanie...

Poleć forum