1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme LT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matiuss, Luty 10, 2010.

1. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie odnośnie iXtreme LT. W temacie o banach były wzmianki o tym, że użytkownicy tego softu dostali bany. Jeden użytkownik napisał, że dostał po aktualizacji z 1.61. Czy jeśli mam nową konsolę z tym FW (nigdy do Internetu nie podłączałem) to nie muszę się obawiać bana? Ma ktoś info (ze źródłem) o banach iXtreme LT (gdy nigdy nie były konsolki do neta podłączane z innym FW lub w ogóle)? Chciałem podłączyć tylko, aby ściągnąć kodeki i nie wiem czy się opłaca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko po kodeki to się nie obawiaj, bo tak szybko bana nie dostaniesz.
    Śmiało ściągaj.

4. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Z tego co ludzie piszą na razie LT jest nie wykrywalny w sieci, poszukaj dobrze w internecie tych kodeków może będą to zgrasz na pen driva lub na płytkę i masz spokój. Ja bym się bał sam mam xbox przerobionego przez LT ale jakoś się boje go podłączyc do neta nie jestem hardcorem.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Można i w sekundę dostać bana

@TOPIC:

Póki co nie ma głosów o banie TYLKO przy iX LT

Ci co dostali musieli być wcześniej oflagowani

6. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za liczne odpowiedzi. Niestety szukałem i nie ma kodeków w Internecie (znaczy są, ale do pobrania tylko przez XBL). Tak więc podłącze.

Wczytywanie...

Poleć forum