1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtreme LT

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez MatGar, Marzec 10, 2010.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam parę pytać co do tej przeróbki. Ponieważ nie długo mam zamiar wgrać sobie ten flash i mam parę pytać. Czy dostał już ktoś bana na tym ixtreme? Mam zamiar pograć sobie w Bad Company 2 na XBL ale troszkę sie boję i nie wiem co robić. Pomóżcie, doradźcie, przerabiać i ryzykować i grać czy dać sobie spokój?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    byleś już kiedyś podłączony do XBL

:D

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Na razie spokojnie można grać na livie a co będzie potem to się zobaczy.

5. Kuzarek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    krosfajer zależy czy miał już xboxa podpiętego pod neta z ixtreme innym niż LT jeśli tak to po wgraniu LT ma bana na dziendobry jeśli się jeszcze nie podłączał to może spokojnie grac po przerobieniu na LT

6. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Ta właśnie w moim przypadku było tak, że grałem od czerwca do października na 1.6, a w lutym przerobiłem na LT i po podłączeniu automatycznie dostałem bana.

7. mechman_pl

mechman_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanko, przerobiłem ostatnio jakieś 4-5konsol ix LT i o dziwo nie wszystie gry działają... mam problem z bad company 2 ktora na mojej konsoli działa a na tych co przerobiłem LT nie działa... w czym może być problem?

8. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, konsolę mam od lipca i do listopada byłem podpięty do neta tylko na oryginalnym firmware, bez przeróbek i niczego, tylko na oryginałach. Od listopada jak przerobiłem konsolę to w ogóle jej nie podłączałem do neta. Wiec jak? Można grać?

9. Kuzarek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
  10. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dam sobie glowe uciac ze widzialem tego posta juz w innym temacie - jota w jote.... Po co dublujesz ?

11. ckast

ckast Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli LT jest jak narazie bezpieczny?? Bo niedawno sprzedałem zbanowaną konsolę i kupiłem nową i se jakoś gram na oryginałach ale myślę żeby znowu przerobić, i się zastanawiam , bo jeżeli wgram lt i będę grał , powiedzmy rok bez bana to super, ale jeżeli zbanują mnie po miesiącu to dziękuje bardzo za takie coś. Chciałbym wiedzieć jakie są opinie na temat tego ixtrima??

12. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    bezpieczny do czasu :]
    tak jak ix.1.6 miał być bezpieczny, a okazało się inaczej i nawet sprawdzanie ABGX'em było bezsensu.
    Pamiętaj przerabiasz na własną odpowiedzialność, a dostaniesz bana prędzej czy później bo sposób na każdą przeróbkę znajdą.
    A jeśli chcesz grać spokojnie na XBL to nie przerabiaj !!

13. owen444

owen444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak bede mial przerobiona konsole z wgranym LT i bede grał na orginałach przez livie i odlaczal jak bede chcial zagrac na kopiach to czy jest mniejsza szansa na bana?

14. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    raczej tak, ale wszystko zalezy od tego czy beda dalej sprawdzac fw czy gry.

Wczytywanie...

Poleć forum