1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ixtreme update napęd benq

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaziu_yo, Kwiecień 3, 2010.

1. kaziu_yo

kaziu_yo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj próbowałem wgrać nowe ixtreme do napędu Benq w którym siedział już ixtreme 1.4. Niestety nie udało się. Pierw robiłem dosflashem tak jak dexter na filmiku:

Jak wykonać flashowanie napędu Benq w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video

Na początku jeszcze przed sczytaniem klucza dawałem 2 razy N, puźniej Y i nie chciał mi się pokazać status 0x73 i nie mogłem przejść do następnego kroku...

Później próbowałem w JungleFlasher v0.1.73 Beta (108) z otwartą tacką to coś tam pisało nazwa napędu czyli że go wykryło ale po kliknięciu Benq Un-Lock wyskakiwał błąd i w ogóle lipa...

Wydaje mi się że przyczyną jest to że podpinałem napęd do płyty głównej a nie do kontrolera VIA VT6421 ponieważ nie mam takiego. Z liteonami nie miałem większych problemów przy sczytywaniu klucza i myślałem że teraz będzie tak samo.

Co tym myślicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak wykryje benq daj YES(zawsze tackę mam w połowie) i przejdzie status. W jungle zaś Intro/Device ID wtedy tez wykryje napęd i dajesz read

4. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Ja robiłem benq w/g poradnika i wszystko działa jak należy. Odepnij inne napędy od portów SATA i zostaw tylko Benq.

Wczytywanie...

Poleć forum