1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iXtrimy, Dashe itp.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tommy47, Maj 10, 2010.

1. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    o co chodzi z tymi całymi iXtreme albo dash? bo jak widzę na Allegro ofertę XBOXa i jest napisane że jest jakiś iXtreme to nie wiem co to jest :confused: a nie chcę się wkopać i kupić przerobionej konsoli, co może się okazać dopiero po fakcie, a wtedy bedzie za późno na zareagowanie

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

ixtreme to nielegalna przeróbka konsoli,jezeli nie chcesz grac na piratach to nie kupuj konsoli gdzie pisze "flashowana,ixtreme itp.''
    Natomiast dashboard jest to legalne oprogramowanie konsoli,są róózne dasboardy,starsze i nowsze,najnowszy pozwala na odpalanie gier z pendrive np.

4. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    czyli krótko mówiąc - dashe są legalne, iXtrimy i flashe nie, dobrze piszę?

5. livingfear

livingfear Guest

tak,dokladnie jest tak jak napisales.

6. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    wielkie dzięki, jak zawsze mogłem liczyc na pomoc forumowiczów naszego zacnego forum :)

Wczytywanie...

Poleć forum