Ja szybko Popsuje się Xbox

mati4900

Użytkownik
Użytkownik
mam do was pytanie jak szybko może posuć się mój xbox 360 mam go od 23 Grudnia Jest to Premium z końca 2006r
 

krzaczo092

Użytkownik
Użytkownik
Moja szklana kula choć ma kaca po sobocie, mówi że w przyszłym tygodniu.
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
"Ja szybko Popsuje się Xbox" Tego nikt niemożne przewidzieć. Te modele(Xenon) sa dosyć awaryjne JEDNAK są osoby które nadal mają te wersje. Dbaj o XBOX'a a na pewno będzie mu więcej życia danego. Najlepiej to wymień w nim pastę termoprzewodzącą.
A gdzie i za ile jeśli wolno spytać kupiłeś tego XBOX'a??

PS.Tak szczerze to niewiele daje temu modelowi przekonałem się na przykładzie znajmoych którzy grali nawet niedziennie po 2h i poszedł po miesiącu. Ten model jest po prostu BARDZO AWARYJNY. sprzedaj puki chodzi i kup Falcon/Jasper/Valhalla
Poniżej powyższych modeli nie schodź.
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
moze jutro ? tak jak bedziesz dbal o sprzet tyle wytrzyma :p tak samo z moim padem jak bym go nie upuscil to by sie nie zepsul :p
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
xenon:
kiepskie chłodzenie, kiepskie wydanie - padnie na pewno więc Twojej konsoli daje jeszcze ok. 3-8 mcy :p
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapewne jeszcze mniej :p
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko określić ile pożyje jeszcze twoja konsola... Ale masz w nim płytę główna xenon jest to najbardziej awaryjna wersja konsoli...
Sam miałem pierwszą konsole na tej płycie i podziałała mi nie cały rok z czego jakieś 8 miesięcy grzała pudełko...
Lepiej sprzedaj dopóki działa i kup slima albo jaspera...
 

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze ja mam premium z 2006r. i działa bez problemowo już jakieś 7 miesięcy nawet się nie zawiesza ;) Po prostu trzymaj go w takim miejscu aby się nie przegrzewał i pociągnie jeszcze bardzooooooo długo
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli dobrze się obierze to pociągnie długo ale to są sporadyczne przypadki...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Słaba to technologia wykonania xenona, a nie jego chłodzenie
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Jak to mówią - się dba się ma.
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
mam do was pytanie jak szybko może posuć się mój xbox 360 mam go od 23 Grudnia Jest to Premium z końca 2006r
no nawet w każdej chwili, masz zabytek już
 

stempek69

Użytkownik
Użytkownik
dziwne pytanie zadałeś, to jest jak ze śmiercią, nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie.
Po prostu dbaj o konsolę to wytrzyma długo;)
 

Do góry Bottom