1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ja to z tymi darmowymi msc na LIVE?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matheok, Marzec 22, 2010.

1. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Darmowy miesiac gold mają tylko pierwsze 3 konta założone na xboxie, czy tylko 3 konta obojętnie w jakiej kolejności mogą mieć po miesiącu darmowym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

xbox live 1 miesiąc mają tylko 3 pierwsze konta xbox live

4. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium

To sa 3 konta ktore uaktywnisz w XBL , wiec profili Możesz nawet miedz 50siat ale z tych 50, trzy przez ciebie zarejestrowane do XBL maja po 1 miesiąc...:shisha

5. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    A jest jakaś "data ważności" na te konta? Bo iksa mam już ok miesiąca i narazie nie chce go podłączać.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma.

7. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok to fajnie wiedziec, bo zakladane na mojej konsoli były 3 konta, ale dopiero na trzecim uaktywnilem pierwszy raz XBL LIVE. Dzieki wszystkim

8. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    A wiecie na pewno że tylko 3 konta można założyć i cieszyć się darmowym miesiącem na life?
    Mój kolega założył chyba już z 4 i 5 konto na life i wszystkie ma z darmowym miesiącem.
    Ja tego przetestować nie mogę, bo mam u mnie na rok wykupione, ale...

... jak pisałem. Mam kumpla. On założył 3 konta rok temu, bo nie miał kasy na life na początku. Później, na 3 koncie dokupił life na rok. Ten mu się skończył w styczniu. Na swojej konsoli założył kolejne 2 konta. Jedno dla niego, a jedno dla jeszcze jednego kolegi, który później z tego konta korzystał na swoim ixie i oby dwa te konta miały darmowy miesiąc.

Więc macie pewność że tylko można mieć 3x, skoro jak widać mój kumpel na swoich xboxie założył w sumie już 5.

9. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    jest to trochę nie możliwe bo nawet na pudelku czy w papierach jest napisane ze masz tylko na trzech kontach 1 miesiąc Golda Free możne to był Silver a nie gold.

Nie musisz mieć Golda żeby gadać ze znajomymi ,ale nie możesz pobierać wersji demo czy map , ale wiadomości czy kupowanie filmów jest dalej możliwe nawet na Silver :):shisha

10. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    A jak ją uaktywnić mam już x'a z 1 miesiąc a nie wiem jak uaktywnić ten miesiąc za free bo bym sobie popykał w moje nowo kupione GTA IV

11. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Od razu jak założysz konto online to się uaktywnia, więc na tym koncie pewnie już Ci przepadł. Tylko nie wiem czy kiedy ma się darmowy miesiąc to widać napis Gold czy to jest tak jak z Trialem, czyli Silver z dostępem do multiplayera. Możesz sprawdzić czy uda Ci się włączyć multi, jak nie to zostaje kupienie Golda albo założenie nowego konta.

12. Shady92

Shady92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli nie uaktywaniałeś xbl to masz je cały czas. Uaktywnić je możesz włączając GTA IV (bynajmniej ja to tak zrobiłem) i kikasz ten przycisk na padzie ze znakiem Xboxa. Bierzesz Uaktywnij XBL czy coś takiego tam będzie. Będziesz musiał tam zrobić sobie konto ( w konsoli na XBL) i później jak będzie pytało czy chcesz kupić XBL GOLD to weź 'Nie chcę GOLD' i wtedy będziesz miał aktywowane 1msc za free. Jak to zrobić to napiszę Ci dokładnie na PW jak wrócę ze szkoły, tak koło 18.

Wczytywanie...

Poleć forum